>

MODA - STİL

Swatch Yeni Yıl Koleksiyonu

İşte Swatch`ın yeni yıl için hazırladığı özel tasarımlar...
 
   
 
 
     

ROCKin' BEAUTY BİJUTERİDore ve lame rengi zincirlerin birbiriyle uyumunda oluşan bu model bayanların vazgeçemeyeceği iddialı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Küpe, kolye, yüzük ve bileklikten oluşan Rockin’ Beauty sezonun en iyi yılbaşı hediye seçenekleri arasında yerini alırken, modaya yön vermeye de devam ediyor.

WINTER SUNModanın yaratabileceği en sıra dışı tasarımlara yer veren Swatch, güneşin renginden ve ışığından ilham alarak tasarladığı Winter Sun modeli ile yeni yılın bütün ihtişamını gözler önüne seriyor.

WINTER MOONYeni sezon tasarımlarında da her zaman olduğu gibi Swatch ayrıcalığı ile yer alan ürünlere imza atan marka, yılbaşı koleksiyonu için ürettiği birbirinden güzel modeller ile de sizi ilgi çekici olmaya davet ediyor. Parlak gri renkteki kayışı ve kasası ile kış aylarındaki Ay’ın renklerini canlandıran Winter Moon yılbaşında sevdiklerinize alabileceğiniz en iddialı hediyelerden birisi olarak Swatch mağazalarındaki yerini alıyor.

SNOW DANCESezonun en heyecan verici tasarımı olan Snow Dance modeli saat, kadranın üzerinde yer alan kar küresi ile yeni yılın bütün ruhunu üzerinde taşıyor. Kadran üzerinde yer alan kar küresinin üçünde yer alan, dans eden çocuk motifleri ise Swatch ayrıcalığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>