>

MODA - STİL

TAG Heuer Monaco Watch

Çağdaş ve mutlak kadınsılığı koruyan çizgilerin değerli taşlarla biraraya gelmesinden oluşan lüks görünümlü mücevher saatler, dünyadaki kadınların düşlerini süslüyor.
 
   
 
 
     
Dünyanın ilk 4 lüks markası arasında yer alan, spor saatlerin ve kronografinin dünya lideri TAG Heuer; zamanın hayat kadar değerli olduğu günümüzde, eşsiz kalite anlayışı ve prestijli tasarımlarıyla şık ve modern yaşamın nabzını tutuyor.

TAG Heuer’in yepyeni koleksiyonu Monaco Watch, modayı yakından takip eden stil sahibi kadınlar için tasarlandı. Çağdaş ve mutlak kadınsılığı koruyan çizgilerin, değerli taşlarla bir araya geldiği “TAG Heuer Monaco Watch”, tarzından emin, güçlü, kararlı ve şık kadınlara hitap ediyor.


TAG Heuer’in tüm beklentileri bir saatte toplamayı başardığı şık, sade ve aynı zamanda spor görünümlü tasarımı ‘Monaco Watch’, otomatik olma özelliğinin yanı sıra, safir kristal camın koruduğu siyah, mavi, krem, kahverengi ve gri kadran seçenekleri ile klasik saatlerden çok farklı bir görünüme sahip…

50 metre su basıncına dayanıklı TAG Heuer Monaco Watch, çelik kasası timsah veya yılan derisi kayış seçenekleri ile sıra dışı şıklığı benimseyenlerin gözdesi olacak…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>