>

MODA - STİL

Takıda çocuklara özel tasarımlar

Türkiye’nin yeni gümüş takı ve aksesuvar markası Silver D’sign, çocukların renkli dünyalarına özel yepyeni bir koleksiyon hazırladı:
 
   
 
 
     
Takıya yeni bir konsept getiren, Türkiye’nin yeni gümüş takı ve aksesuvar markası Silver D’sign, çocukların renkli dünyalarına özel yepyeni bir koleksiyon hazırladı: Baby D’sign… Tasarımlarındaki zenginlikle büyükleri kıskandıracak şıklıkta takı ve aksesuvarların yer aldığı koleksiyon, onlara farklı bir karne hediyesi vermek isteyenlerin işlerini de kolaylaştıracak.

Çocuklara yönelik hediye alternatiflerini genellikle oyuncak, kitap ve giysilerin oluşturması Silver D’sign tasarımcılarını harekete geçirdi. Koleksiyonun ana fikrini, çocukların çok seveceği, onlara özel tasarımlar yaratmak oluşturdu. Böylece çocukların renkli dünyaları, canlılıkları ve hayal güçlerinin zenginliğini yansıtan Baby D’sign koleksiyonunu hazırladılar.


Baby D’sign koleksiyonunun en önemli özelliğini, takıların çocuklar kadar bebeklere de yönelik olarak geniş bir yelpazede hazırlanması oluşturuyor. Baby D’sign tasarımları, bebek ziyaretine giderken, klasik hediyelerden sıkılan ve farklı bir hediye vermek isteyen herkese zevkli alternatifler sunuyor.

Baby D’sign takı ve aksesuvarlarında, hayvan figürleri, çocukların ilgisini çekecek desenler rengârenk biçimde kullanıldı. Pembe, mavi gibi canlı renklerin kullanıldığı koleksiyon; gümüş kolye, küpe, bileklik ve çengelli iğneden oluşuyor. Aralarında, emzik şeklinde olanların da bulunduğu kolye uçları, koleksiyonda yer alan çengelli iğnelerle bir anda çok güzel bir bebek hediyesine dönüşebiliyor. Kızlar için pembe, erkekler için mavi… Mine tekniği ile renklendirilen takılarda ayrıca, taşlı ürünlerde blue agat, mercan donut ve blue topaz kullanıldı. Kolye uçlarını, takı modasının popüler malzemelerinden kauçuk ile birlikte kullanmak da mümkün.


Baby D’sign takıları özgün tasarımları ile annelerin çocuklarına güzel bir armağanı olabileceği gibi, kız arkadaşlara doğum hediyesi ya da yeğenlere ve sizin için değerli olan tüm çocuklara verebileceğiniz farklı ve şık bir seçenek olarak sunuluyor.

Türk mücevherat sektörünün öncü kuruluşu Goldaş tarafından üretilen Silver D’sign’ın tüm koleksiyonlarına ve Baby D’sign takılarına ulaşmak ise çok kolay. Dileyen herkes, Goldaş mağazaları, alışveriş merkezleri, müzik marketler, oyuncakçılar, marketler, kırtasiyeler, eczaneler gibi çok farklı satış noktalarında ürünleri bulabiliyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>