>

MODA - STİL

The Hilfigers Bu İlkbaharda Malibu Plajlarında Keyifli Yaza Hazırlanıyor!

Reklam Kampanyası “wést coãstiüs” için “The Hilfigers” güneşli bir bahar tatili için bu kez Malibu plajlarına taşınıyor.
 
   
 
 
     

Craig McDean tarafından fotoğraflanan kampanyanın stil direktörlüğünü Karl Templer, sanat yönetmenliğini ise Laird + Partners’dan Trey Laird üstlendi.

Dünya çapında sevilen ve hayranları katlanarak artan Amerikan ailesi The Hilfigers’ın başrolde olduğu 2014 İlkbahar Global Reklam Kampanyası “wést coãstiüs” TOMMY HILFIGER Group tarafından tüm detaylarıyla duyuruldu. Ailenin birbirinden ilginç karakterleri bu kez Pasifik kıyısındaki Malibu plajlarında ilkbaharı karşılarken keyifli yaz ayları için hazırlık yapıyor.

Global reklam kampanyası hakkında görüşlerini dile getiren Tommy Hilfiger, “Bu sezon The Hilfigers üyelerini ilk ilham kaynaklarımdan biri olan batı sahillerine taşıdık. 2014 İlkbahar Koleksiyonumuzda favorimiz olan preppy klasiklere baktık ve modern bir “Batı Kıyısı” yaklaşımıyla yeniden yorumladık. Bu kampanya bana kariyerimin ilk yıllarında Hilfigers’ın yaşam tarzına benzer bir şekilde Kaliforniya’da geçirdiğim keyifli yaz günlerini hatırlatıyor. Hilfiger ailemizi her sezon farklı ve ikonik destinasyonlara taşımayı çok seviyorum” diyor.

TOMMY HILFIGER markası ile özdeşleşen preppy duruşu, The Hilfigers için zaman ve mekan değiştiriyor. Craig McDean kameranın başında iken kampanyanın stil direktörlüğünü Karl Templer, sanat yönetmenliğini ise Laird + Partners’dan Trey Laird üstleniyor.

The Hilfigers’ın enerjisi ile birlikte karakterlerin ikonik Amerikan geleneklerine ilginç bakış açılarını yakalayan ve başarıyla yansıtan çok sayıda kısa video markanın sosyal medya kanallarında ve tommy.com web sitesinde yayınlanıyor olacak. Her sezon moda tutkunlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ve daha iyi bir marka deneyimi yaşatan özel içerikler kamera arkası görüntülerle desteklenecek.

Malibu-Paradise Cove’da gerçekleştiği kampanya çekimlerinde ilginç karakterlere hayat veren Arthur Kulkov, Tidou M'Baye, Max Rogers, RJ King, Marlon Texeira, Viggo Jonassen, Miles McMillan, Bernard Fouquet, Toni Garrn, Julia Hafstrom, Tian Yi, Cora Emmanuel, Lea Sorenson, Chloe Blackshire ile birlikte Morgan IV ve V adlı iki basset hound cinsi köpek rol aldı. Saç tasarımı Eugene Souleiman, makyaj ise Francelle Daly-Poiblanc imzasıyla objektiflere yansıdı. Bu sezon aileye yeni eklenen isimler Luke Willet, Jac Jagaciak ve Janis Ancens; koleksiyonun genç ruhunu yansıtırken markanın preppy duruşunu daha da çarpıcı hale getirdi.

2014 İlkbahar sezonu ile birlikte dünya çapında özel bir multimedya programı ile desteklenecek kampanya online ve offline medya kanallarında interaktif içeriklerle sunuluyor olacak. New York, Londra, Paris ve Hong Kong’un önemli bölgelerinde dikkat çekici açıkhava kampanyaları gerçekleştirilecek.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>