>

MODA - STİL

Tıklayın, armağan DVD ve Kitap kazanın!

Cosmoturk.com'u tavsiye eden okurlarımız, kitap kazanma şansının yanısıra artık DVD`de kazanıyorlar. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Cosmoturk'ü Tavsiye Edin Kazanın!

Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta Palermo`dan "DVD" veya An yayıncılık`tan "KİTAP" kazanma şansını yakalayın.

Her hafta Cosmoturk'ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE eden - 4 Cosmoturk okuru DVD ve 10 Cosmoturk okuru - birbirinden güzel kitaplar kazanıyorlar.

Armağanlar kazanan okurların posta adreslerine gönderilecektir.

Bu haftanın armağanları:

PALERMO'DAN "Yetenekli Bay Ripley (The Talented Mr Ripley) DVD'si...

AN YAYINLARINDAN "Ece Arar'ın - Bebeğimim ilk yılı" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mail adresini yazın
3- Ve gönder tuşuna basın

Hepsi bu..

DVD veya Kitap armağanı kazanan okurlarımızın isimleri her hafta cuma günü sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.

Yanlış gönderim ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Tavsiye edilen e-mailler hiç bir ticari amaç için kullanılmayacak olup, Cosmoturk serverlarında güvenlik ağıyla korunacaktır.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

DVD

Yetenekli Bay Ripley
The Talented Mr Ripley
Hademe olan Tom Ripley (Matt Damon ödünç aldığı Princeton ceketiyle bu önemli davette piyano çalıyor. Az sonra yanına gelerek aynı okuldan oğlu Dick'in (Jude Law arkadaşı sandığı Ripley'e bir teklif yapıyor: İtalya'da bohem hayatı yaşayan mirasyedi oğlunu ikna edip Amerika'ya geri getirebilirse hem tüm yolculuk masraflarını ödeyeceğini hem de bin dolar ödül vereceğini söylüyor.

İtalya'da, Dickie ile kültürlü kız arkadaşı Marge'la (Gwyneth Paltrow) tanışan ve bu eğlenceli yaşamı çok seven Ripley, bir süre sonra kendine ilgileri kaybolan ve onu artık aralarına almak istemeyen bu insanlara karşı tepki duyuyor ve öykünün entrika örgüsü başlıyor.

Oyuncular : Matt Damon, Jude Law, Cate Blanchett, Gwyneth Paltrow, Jack Davenport, Phillip Seymour Hoffman, James Rebhorn, Sergio Rubini, Philip Baker Hall

Özellikler : Theatrical trailer
Dil : English, Turkish
Altyazı : English, Turkish
Üretici Firma : PALERMO FİLM
Format : 1:1.85
Süre : 139 Dakika
Bölge : 2
Pal - Renkli
Yönetmen : Anthony Minghella , 1999

Kaynak: www.palermo.com.tr

----------------------

KİTAP

Bebeğimim ilk yılı
Ece ArarBir yeni annenin kaleminden bebeğinin ilk yıl anıları... Ece Arar Emener ‘Ece’nin hamilelik Günlüğü’nün ardından bu kez 'Bebeğimin İlk Yılı’ isimli kitabıyla An Yayıncılık’da. İlk kitapta Ece’nin Elvin’e kavuşma yolculuğuna tanık olan okuyucular bu kez minik Elvin’in doğumundan bir yaşına kadarki süreci okuyacaklar. Elvin’in maceralarının yanı sıra 0-1 yaş arası bebeklerle ilgili bilgilere de ulaşacağınız bu kitabı okurken, hem kendinize , hem de bebeğinize ait benzerlikler bulacak, kimi sorularınızın kitapla birlikte yanıtlandığını göreceksiniz.‘Bebeğimin İlk Yılı’ içten yazılmış bir günük...Bir annenin kalbinden, diğer yeni annelere armağan...

Bebek bir milat. Hayatınız; ‘Bebekten Önce’ ve ‘Bebekten Sonra’ diye iki bölümden oluşuyor artık... Bebeğinizi kucağınıza aldığınız an açılan sayfada hem büyük bir mutluluk, hem de müthiş bir karmaşayla karşılaşıyorsunuz. Bebeğimin İlk Yılı ben bu bebeğe nasıl bakacağım diyen yeni anne babalar için bulunmaz bir kaynak. Yeni bir anneden ikinci bir kitap, ilk yılında sizi ve bebeğinizi bekleyen ne varsa, Ece Arar’n kaleminden tüm yaşanmışlığı ile...

Kaynak: www.anyayincilik.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>