>

AŞK - CİNSELLİK

Güle Güle!

Her şey bitti… Sevgiliniz sizi terk etti. Bundan sonra sizi nelerin beklediğini bilmiyorsunuz ve kesin olan tek bir şey var; Sevgiliniz asla geri dönmeyecek…
 
   
 
 
     

Kendinizi üzgün hissediyorsunuz. Daha da önemlisi çok kızgınsınız, çünkü hayatınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Ama ilk önce çektiğiniz acıları unutmanız gerekiyor. Biten ilişkinin ardından yeni bir hayata başlamak için belki birkaç haftaya, belki de birkaç aya ihtiyacınız var. Hiç şüphesiz bu dönemi atlatabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Ve yaşadığınız üzüntülü günleri atlatabilmeniz için birkaç öneri...

Yaşasın özgürlük: Şimdiye kadar gerçekleştirmeye fırsat bulamadığınız hayallerinizi gerçekleştirin. Sevgilinizin kedilere karşı alerjisi mi vardı? Hemen kendinize bir kedi alın. Ya da sevgilinizin boy kompleksi mi vardı? O zaman vitrinde gördüğünüz yüksek topuklu ayakkabıların alınma vakti gelmiştir. Unutmayın siz artık özgür bir insansınız.

İntikam gereksiz: Biten bir ilişkinin ardından, terk edilen tarafın ilk aklına gelen öc almaktır. Ancak öc almak size sadece zaman kaybettirecektir. Ayrıca bunun sonucunda rezil olmak da var. Ama eğer nasıl öc alacağınızı düşünmek hoşunuza gidiyorsa ve sizi rahatlatıyorsa, o zaman hayata geçirmeyeceğiniz planlar kurmanızda bir sakınca yok.

Dostları arayın: Artık özgürsünüz ve kendi arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilirsiniz. Özellikle ne zamandır aramayı düşündüğünüz, ancak her zaman başka bir işiniz çıktığı için iletişim kurmadığınız dostlarınızı arayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>