>

MODA - STİL

Tommy Hilfiger 2015 Sonbahar Kış Ayakkabı Ve Çanta Koleksiyonu

Kışa özel çanta ve ayakkabı koleksiyonuyla modern formlara çağdaş ve ‘cool’ yorumlar getirirken, 70’lerin retro tonlarını yeniden yorumluyor.
 
   
 
 
     

Yüksek bilekli sneaker ‘lar, lüks astarlı, katlanır botlar ve dokulu malzemelerle yenilenmiş loafer ayakkabılar Tommy erkeğinin anahtar parçaları olacak. Erkek çanta koleksiyonunda ise tote, spor, postacı ve sırt çantası gibi çeşitli modellere Tommy Hilfiger dokunuşları göze çarpıyor. Yoğun işlenmiş deri malzemesi ve iri metal detaylarıyla maskülen bir estetiğe sahip çantalar, sonbahardan kışa rahatlıkla geçebilen stillere yer verilen koleksiyonu adeta tamamlıyor.
 Tommy Hilfiger kadın koleksiyonundaki ayakkabılar 70’lerin ruhunu; köşeli burunlar, yumuşak formlu süetler, metalik deriler ve preppy detaylarıyla kutluyor. Blok renklerde Spazzolato deriden, kalın topuklu botlar, 70’lerden esinlenen püskül detaylarıyla tamamlanıyor. Koleksiyon metalik süet, teknolojik kumaşlar, parlatılmış ve tabaklanmış deri gibi malzemelerle farklılaştırılmış. Kadın çanta koleksiyonu ise kullanışlı modelleri ile 70’lerden günümüze taşınan retro bir ruhu simgeliyor.

Püskül detayları, ayarlanabilir omuz askıları ve mıknatıslı ön cepleriyle kadınlara eğlenceli ve kullanışlı seçenekler sunan koleksiyonda efsanevi sanatçılar Mark Rothko ve Jackson Pollock’ın eserlerinden alınan ilhamı hissetmek mümkün.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>