>

MODA - STİL

Tülin Şahin’le Kapalıçarşı’da Silk&Cashmere Rüzgarı Esti!

Moda, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok ünlü ismin katıldığı gece de marka yüzü Tülin Şahin konuklarla tek tek ilgilendi.
 
   
 
 
     

Tülin Şahin açılışta bu sezon çok moda olan tek renk özel bir Silk & Cashmere kıyafeti giydi. Silk & Cashmere’in kurucusu ve CEO Ayşen Zamanpur ‘un konuşmasının ardından davetlilere mini bir dans gösterisi de sunuldu.

Silk & Cashmere, Kapalıçarşı’da açtığı 150. satış noktası ile tarihe geçti… Böylece İpek Yolu üzerinde yer alan 550 yıllık geçmişe sahip Kapalıçarşı’daki ilk hazır giyim markası olma unvanını da kazandı. Silk & Cashmere hemen ardından Nuruosmaniye’de faaliyete açtığı mağazası ile özellikle yabancı turistlere bir adım daha yaklaştı.

Kadın-Erkek giyiminde zaman ötesi şıklığın ve ulaşılabilir lüksün simgesi

Silk & Cashmere Kapalıçarşı’da önemli bir ilke imza attı. Bu gün19. yılını da kutlayan; Türkiye’den Avrupa’ya, Asya’dan Uzakdoğu’ya kadar 22 farklı ülkede mağaza, corner ve bayileri ile müşterilerine ulaşan Silk & Cashmere, saf ipek- saf kaşmir ve ikisinin birleşiminden oluşan “Kaşipek” koleksiyonunu tarihi Kapalıçarşı’da yerli ve yabancı müşterilerinin beğenisine sundu.

“Çarsının özgün kokusuna ve dokusuna geldik ve ona büyük saygı duyuyoruz”

Silk & Cashmere’in kurucusu ve CEO Ayşen Zamanpur açılışta “Biz Kapalıçarşı'nın 550 yıllık dokusuna ve kokusuna geldik" diyerek duygularını şöyle aktardı: "Paris, Zürih gibi dünyanın en ünlü metropollerinde, Çin ve Uzakdoğu ülkelerinde birçok mağaza açıyoruz ama Kapalıçarşı bizim için tarihsel zenginliği ve otantik havasıyla çok özel bir mekân. Bunun için 150. açılışımızı burada gerçekleştirdik. Zaten kaşmire dünyada ‘yumuşak altın’ denir. Bu konseptimizle de Kapalıçarşı'ya hemen uyum sağladığımızı düşünüyorum."

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>