>

MODA - STİL

Tüm bayram hediyeleriniz Marks & Spencer’dan...

Marks & Spencer’da sezonun fırsatı Sonbahar / Kış Koleksiyonlarında büyük indirim başladı...
 
   
 
 
     
Marks & Spencer, 2005 Sonbahar / Kış koleksiyonunda yer alan bayan giyimden erkek giyime, çocuk giyimden içgiyime kadar tüm ürünlerde %40 büyük kış indirimi sizleri bekliyor. Marks & Spencer Kart ve Plus Card sahipleri ise ilk 5 gün için tüm ürünlerde ek %10 indirim kazanıyor.


Bayan Koleksiyonunda göze çarpan ve sezonun gözdesi olan Rus tipi ceket ve gömlekler, bolerolar, bele oturan tüvit ceketler, her mevsimin giysisi olan twinsetler, şaşırtacak fiyatlarla karşımıza çıkıyor. İndirimdeki kazaklar ve takım yapılabilecek spor ve kot pantolonlar ise göz dolduruyor.

Rahat botlardan, uzun binici tipi çizmelere ve şık ayakkabılara kadar geniş bir yelpazede her zevke uygun ayakkabılar bulunuyor. Marks & Spencer’ın bu sene aksesuvar koleksiyonunda yer alan ve büyük beğeni toplayan şık takıları ise, gene sizlerin tercihi olacak.

Kendini daima genç hisseden ve 24 saat şık ve kaliteli görünmeyi bir hayat felsefesi olarak benimseyen Marks&Spencer erkeklerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan “Blue Harbour” koleksiyonu ve şık takım elbiseleri...

Üstelik CardFinans, Marks & Spencer, Bonus ve Shop & Miles kartlarına 10 taksit avantajıyla...


MARKS & SPENCER TÜRKİYE WEB SİTESİ AÇILDI


Merkezi İngiltere’de bulunan ve Türkiye’de Fiba Holding bünyesinde faaliyet gösteren Marks & Spencer Türkiye’nin web sitesi faaliyet girdi.

www.marksandspencer.com.tr adresinden ulaşılabilen sitede, bayan giyimden içgiyime, erkek giyimden çocuk giyim ve ev dekorasyonu koleksiyonuna kadar zengin bir görsel içerik sunuluyor. Markanın özel kampanya ve fırsatları ise gene site üzerinden ziyaretçilere duyuruluyor.


Türkiye’de alışverişin tekstil perakende sektöründe de sanal ortama taşınma trendine paralel olarak kurulan ve markanın henüz bulunmadığı illerde yaşayan müşteri kitlesine de ulaşmayı hedefleyen site, Marks & Spencer’ın yüksek kalite ve servis odaklı kurumsal kimliğini yansıtıyor. Markanın gençleşme ve modernleşme yolunda attığı stratejik adımların bir örneği olan web sitesinde sezonun en moda ürünlerinden, hediye alternatiflerine ve şık detayları tamamlayan aksesuvarlara kadar tüm ürün bilgilerine ulaşmak mümkün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>