>

MODA - STİL

Türkiye'de bir ilk...

Türkiye’de pazar günleri paket kabul eden tek taşımacılık şirketi: UPS
 
   
 
 
     
Türkiye’de Ünsped Paket Servisi ve Ticaret AŞ adı altında taşımacılık hizmeti veren dünya devi UPS, "Müşteri: Baştacı" adı altında başlattığı bir dizi hizmeti geliştirmeye devam ediyor.

Her hizmetini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre düzenleyen ve bu amaçla yapılan çeşitli anketlere göre çalışma alanlarını genişleten UPS Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped Paket Servisi, Türkiye’de pazar günleri paket kabul eden tek taşımacılık şirketi.Kurumsal veya bireysel müşterilerin, pazar günleri paket kabul eden tek firma olmaları nedeniyle yoğun biçimde kendilerini tercih ettiğini belirten UPS Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped Paket Servisi’ yöneticileri , özellikle tekstil ihracatı yapan firmalar için zamanında numune tesliminin en önemli unsur olduğunu belirtiyorlar.

İhracat yapan tüm sektörlerin hızla büyüdüğünü kaydeden UPS Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped Paket Servisi uzmanları, tüm sektörlerin en önemli ihtiyacının yurtdışındaki müşterilerine en hızlı, en güvenilir şekilde numuneyi veya malı teslim etmek olduğunun altını çiziyorlar. Bu yüzden ihracatçı firmalar için pazar gününün altın değerinde olduğunu belirterek bu günde paket kabul eden tek firma olan UPS Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped Paket Servisi’nin Türk ihracatçısına en önemli desteği verdiğini açıklıyorlar.

UPS yetkilileri, sadece ihracat yapan sektörlerin değil bireysel müşterilerinin de ihtiyaçlarına büyük önem verdiklerini belirtiyorlar. Bir ilaç, bir tıbbı malzeme veya kısa sürede yurtdışına gönderilmesi gereken bir sağlık raporu için günlerin değil saatlerin önemli olduğunu belirten UPS Yetkili Servis Sağlayıcısı Ünsped Paket Servisi yetkilileri, pazar günü adrese giderek paketi teslim alabiliyorlar. Pazar günü paket kabulü için 444 00 33 no’lu telefondan UPS Kurye Rezervasyonu’nu aramak yeterli.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>