>

MODA - STİL

Tuvana Büyükçınar Yeni Yılda İlk Defilesini Fashionist’16 da Yapacak

Yeni yılda ilk defilesini abiye, damatlık ve gelinlik fuarı Fashionist’16 kapsamında gerçekleştiriyor.
 
   
 
 
     

Tuvana Büyükçınar, 13 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceği gala defilesinde 2016 yılının sonbahar – kış abiye trendlerini belirliyor.

Patika Fuar A.Ş. ve OTİAD (Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği) iş birliği ile bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Fashionist, 14- 16 Ocak 2016 tarihleri arasında kapılarını açıyor.

Fashionist’16 kapsamında ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar fuara özel hazırladığı koleksiyonunu 13 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştireceği gala defilesinde moda tutkunlarıyla buluşturacak. 2016 sonbahar – kış abiye trendlerini belirleyecek yeni yılın ilk defilesinde Tuvana Büyükçınar, gala defilesine özel hazırladığı ve yoğun el işçiliği ile göz dolduracak koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunacak.

‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’’ konseptiyle oluşturulan ve 25 tasarımın yer alacağı koleksiyon Tuvana Büyükçınar takipçilerine moda ziyafeti yaşatacak. Krem, şampanya, inci tonları ile başlayıp, pudra, sedef, fildişi ve mercan tonları ile devam edecek koleksiyondaki her parçanın kumaşı yurtdışında gala defilesine özel olarak işletildi. Payet, inci işleme gibi değişik formlarda üretilen kumaşlar her zamanki Tuvana Büyükçınar dokunuşları ve özel el işçiliği ile hayata geçirildi.

İzleyenleri parıltılı ve ihtişamlı bir dünyada yolculuğa çıkaracak Fashionist’16 Tuvana Büyükçınar gala defilesi, A46 organizasyonunun özel teknik detayları ile de izleyenleri hayran bırakacak. 2016 yazında Tuvanam kadını rob elbiseler ve vücudu saran kesimler ile ön plana çıkıyor. Üç boyutlu kumaşlar ile haute couture’ün simgesi haline gelen Büyükçınar, romantizm etkisi altındaki kadını yeniden betimleyip izleyenleri büyülü bir dünyaya davet ediyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>