>

MODA - STİL

Vakko 2019 Sonbahar-Kış Modası

Güçlü bir kadının modadaki yansıması...
 
   
 
 
     

Farkındalık yaratan Vakko, Sonbahar-Kış 2019 sezonunda detayları ve renkleriyle feminen, formlarıyla maskülen bir silueti benimsiyor.

Vakko Sonbahar-Kış 2019 koleksiyonu farklı temalardan oluşuyor. Ekoseler, canlı renkler, oversize ve kubik formlarla birleşiyor; enerji dolu ve alışılmışın dışında bir görünüme davet ediyor.

Günden geceye geçişte kullanılabilecek zamansız tasarımlar, güçlü renklerle birleşen keskin formlar, sınırların ötesinde parlak bir dokunuş, tartanın (ekosenin) cazibesi Vakko sezonunun öne çıkan çizgileri olarak dikkati çekiyor. Vakko kadın koleksiyonun stil çekimleri Roma’da, tarihin yansımalarıyla buluştuğu bir ortamda gerçekleştirildi.

Vakko Kadını Parlak Bir Dokunuşla Yıldızlara Eşlik Ediyor


Elegan, romantik, özgün ve özgür Vakko Kadınının ışıltısı sezon boyunca sadece gecede kalmıyor. Sezonun modası ışıl ışıl pullar ve payetler günlük giyime parlak bir dokunuş katıyor. ‘Shine On’ temasında gümüş ve altın renkli dokunuşlarla günlük giyimin ruhunu aydınlatıyor. Cesaret dolu parlak baskılar trikolara, jean ve romantik kadife pantolonlara farklılık, dudunlara ise şıklık getiriyor. Aynı cesur pırıltılar; ayakkabı ve botlarda hatta spor ayakkabılarda da kendini gösteriyor ve neon parlaklığı ile modaya ayrı bir espri katıyor. ‘Shine On’ gecenin ışıltısını gündüze taşıyor ve spor giyimi sınırların ötesine götürüyor. ‘Sparkling Nights’ teması ışıltıyı, sihri ve cazibeyi gecede de devam ettiriyor. Parti hazırlığındaki Vakko kadını lacivert, antrasit, siyah ve pırıltılı renklerle geceye ve yıldızlarla eşlik ediyor.

Kış Beyazı: Sezonun Yeni Siyahı

‘Sharp Looks & Shapes In Powerful Colours’ teması asimetrik ve kübik bir dünyanın kapısını aralıyor. Keskin formlar, güçlü renklerle birleşiyor ve iddialı Vakko kadınına modern bir siluet kazandırıyor. Dokumadan gelen kesikler, kısalı uzunlu asimetrik etekler, geometrik kesimlerdeki paltolar ve ceketler modern siluetin bir yansıması oluyor. Sezon modası katmanlı giyimle birleştirilebilen tasarımlar, diz üzeri çizmeler ve beyaz ayakkabılarla kombinleniyor ve özenle düşünülmüş bir tümevarımın detaylarını oluşturuyor. Saks, kırmızı, yeşil ve marsala (taba) enerjiyi; kış beyazı ise yeni siyahı simgeliyor.

Moda dünyasındaki hakimiyetini bırakmayan ekose, Vakko kış sezonunda da ‘Tartan Dominance’ temasıyla farklı renk ve boyutlardaki ekoselerin neşeli kontrastını aktarıyor. Zamansız şıklığın yansıması ‘Cool & Hazy City Chic’, şıklığı, puslu renkler, vücuda mesafeli kalıplarla yansıtıyor ve sezon modasına yumuşacık bir dokunuş bırakıyor.

Her bir tasarımda dinamik ve şık Vakko kadınına hitap eden koleksiyon, sezonun en iddialı moda yorumlarından birini sunuyor.

10 Adımda Vakko Kış Sezonu

Keskin formlar ve güçlü renkler
Işıltıyı kaybetmeyen günden geceye geçişler
Vücuda mesafeli kalıplar
Tartanın neşeli kontrastı
Katmanlı giyim
Kış beyazı
Neon parlaklığında ayakkabılar
Geometrik kesim dış giyim parçaları
Şehir modasında puslu renkler
Günlük giyimde pulların ve payetlerin parıltısı

 


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>