>

MODA - STİL

Vakko Couture Sonbahar 2014

Vakko Couture Sonbahar 2014 koleksiyonunda şıklığın bozulmaz üç kuralı…
 
   
 
 
     

Sofistike parıltılar, transparan dokunuşlar ve dantelin nostaljik çekiciliği.

Gold detaylar ve metalik tonların zemin oluşturduğu uzun elbiseler göz alıcı silüetler yaratırken koleksiyonun ön plana çıkan diğer detaylarının başında illüzyon etkisi yaratan geometrik şekiller ve sakin nötr renk tonları geliyor.

1960’ların romantizminden esinlenen önü kısa arkası uzun abiyelere Monique Lhuillier koleksiyonlarında rastlamak mümkün. Badgley Mischka’nın nötr renkli elbiselerinde kullandığı payet ve boncuk detaylarla geometrik şekillere tasarımlarında hayat veriyor. Dram ve ihtişam denince akla ilk gelen Elie Saab, açık renklerde tasarımlarına sofistike parıltılara ekleyerek bu geleneğini sürdürüyor.
 Yaz davetlerinin sona erdeği bu dönemde sezonun dikkat çeken modeli olan uzun kollu abiyelere Monique Lhuillier, Badgley & Mischka ve Jenny Packham koleksiyonlarinda oldukça sık rastlamak mümkün.

Gösterişli abiye modellerinin yanı sıra tül ve şifon kumaşların işlemelerle beraber kullanıldığı romantik elbiseler ise Vakko Couture Sonbahar 2014 koleksiyonun geniş seçenek skalasının farkını gözler önüne seriyor.

Vakko Couture’de Alice By Temperley, Andrew GN, David Meister, Elie Saab, Georges Hobeika, Gh By Georges Hobeika, Halston Heritage, Herve Leger, Jay Ahr, Kaufmanfranco, Leonard, Marchesa Couture, Marchesa Notte, Marchesa Voyage, Naeem Khan, Paule Ka,Robert Rodrıguez, Romona Keveza, Tadashi, Temperley, Theia, Vera Wang, Zac Posen gibi dünyaca ünlü tasarımcıların koleksiyonlarının yanı sıra Vakko Couture’e exclusive olarak Alberto Makali, Alexis, Badgley Mischka Collection, Badgley Mischka Couture, Basix, Camilla, Carmen Marc Valvo, David Meister, Gabriela Cadena, Gemy Maalouf, J.S Collection, Jenny Packham, Lorena Sarbu, Maticevski, Ml Monique Lhuillier, Teri Jon markaları yer alıyor.

Vakko Couture tüm Vakko’larda ...

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>