>

MODA - STİL

Vakko Kışı Tutkulu Karşılıyor!

Vakko Kadını bu kış daha tutkulu, daha gösterişli ve daha gizemli…
 
   
 
 
     
Modanın öncü markası Vakko 2003-2004 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla tüm mağazalarında dostlarıyla buluşmaya hazır. Vakko yeni koleksiyonuyla zenginleşiyor.

Vakko kadın

Bu kış tüm bu ayrıntılar Vakko Kadını’nın farklı dünyasını ve etkileyici kişiliğini öne çıkarıyor. Dinamik çizgiler, göz alan geometrik desenler ve stilize formlar… Dar pantolonlar, deri montlar, diz üstü çizmeler, zincir, gümüş, deri ve rugan ağırlıklı aksesuarlar, Vakko Kadını’yla birlikte altın yıllarına geri dönüyor. Siyah , kırmızı, beyaz, gri, bej ve mürdüm tonları, geçmişin romantik çağrışımlarıyla birlikte ikibinlerin cesur tavrını yansıtıyor.

Netleşen detaylar ve geceyle birlikte daha da öne çıkan hareketli ve seksi çizgiler... Bu kış Vakko Kadını’nda tüm duygular, yepyeni birer tanım kazanıyor. Cesareti, gizli duyguları ve dinamizmiyle Vakko Kadını, bu kış yine çok iddialı!

Deri ceketler, zincir, deri ve metal aksesuarlı trikolar, dar pantolonlar.

Yarasa kollu trikolarla birleşen strech pantolonlar.
Op-art ile siyah beyazın en şık varyasyonları, rugan biyeler, uzun çizmeler.

Puantiyeler, asimetri ve volanlarla hareketlenen saten etekler.

Minik siyah elbiseler, jakarlı ceketler, şifon ile detaylanan trikolar.

Spor giyimde işlemeli eşofmanlar.
Tweed mantolar, kuplu kabanlar.
Şehir giyiminde pantolon ceket takımlar, kaşmir trikolar, detaylı gömlekler.

Aksesuarlarda ise kıyafetleri tamamlayıcı nitelikte zincirli metalik saplı büyük çantalar ile özgün kolyeler.

Vakko erkek

Vakko erkeği bu kış daha etkileyici, daha şık ve daha kararlı... Vakko erkeğinin yeni sezon şıklığı, O’nun özgür ve yaratıcı kişiliğini en ince detaylarda bile öne çıkarıyor. Kesimlerdeki farklılık ve dikişlerdeki kusursuzlukla dikkat çeken çizgili takım elbiseler ve her zamankinden daha belirgin bir şıklığa sahip gömlekler, kravatlar…

Formal bir netlik taşıyan bu yepyeni koleksiyon, Vakko Erkeği’nin kararlılığına ve lider konumuna sıra dışı bir saygınlık kazandırıyor.

Kahverengi, toprak ve taba tonlarının, siyahla indigonun etkileyici kombinasyonları, yeni Vakko Koleksiyonu’nun vazgeçilmezleri. Şıklığı, karizması ve hayata bakışıyla Vakko Erkeği, bu kış hiç olmadığı kadar etkileyici!

Süet ve deri garbilerle zenginleştirilmiş, aksesuarlı zımparalı farklı renklerle bükülen ipliklerle örülmüş kazaklar.

Fermuarlı dar mont-trikolar.

Yün ve kaşmir karışımlılar saf kaşmirler, bej camel gibi düz renklerde klasik trikolar.

Muntazam çizgili takım elbiseler, çizgili ve düz ipek kravat gömlekleri. ağırlıklı olarak çizgililer, şal desenliler ve sadece Vakko’ya özel Osmanlı Sanat koleksiyonu desenlerinden oluşan zengin kravat koleksiyonu…
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>