>

MODA - STİL

Vakko Monogram 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Vakko Monogram yeni koleksiyonu sıcak ve enerjik tasarımlarla 2017 İlkbahar-Yaz sezonuna merhaba diyor.
 
   
 
 
     

Koleksiyonda yer alan birbirinden özel ve şık tasarımlar, ince düşünülmüş detaylarıyla kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor. Basic Speedy, Messenger Bag, City Bag, Bucket Bag, Moon Bag, Backpack, Shopping Bag, Clutch, Wallet ve balerinler stilinizi tamamlayan kilit parçalar olarak öne çıkıyor.

Vakko Monogram 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda siyahın en sofistike ve gizemli haline vurgu yapan “Blacky Black”, beyazın saf, minimalist ve ışıltılı silüetini gözler önüne seren “Illuminate White”, görünümlere yumuşak, tatlı, romantik bir hava katan “Pink Smoothie” ve serin ve ferahlatıcı bir etki yaratan “Mint Sorbet” renklerindeki çanta ve aksesuarlar tek dokunuşla görünümünüzü değiştiren vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak!

Monogram’s Jungle Capsule Collection

Vakko Monogram 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun sezon trendlerini yansıtan en son yeniliği ise Monogram’s Jungle Capsule Collection. Monogram’s Jungle Capsule Collection ilhamını doğadaki çiçeklerden ve kuşlardan alıyor. Vakko Monogram’ın klasikleşen yüzü kahve ve bej monogram üzerine detaylandırılan emprimelerle ilkbahar-yaz aylarının enerjisini tasarımlara taşıyan Monogram’s Jungle Capsule Collection, yeni sezona iddialı bir giriş yapıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>