>

MODA - STİL

Vakko’dan Anneler Günü’nde “Kişiselleştirilmiş” Armağanlar

Annelere en özel hediyeler....
 
   
 
 
     

Her yıl, hayatımızdaki o en özel kişiye alacağımız herhangi bir armağının ne kadar yetersiz kalabileceği korkusu sarar birçoğumuzu, Vakko bu kaygıya son verebileceğiniz çok özel 2 hizmeti anneler günü ile hayata geçiriyor.

VAKKO’DAN KİŞİYE ÖZEL ARMAĞAN SEÇENEKLERİ...

Yarım yüzyıldan fazladır her sezon binlerce renk ve desende hazırladığı koleksiyonuyla moda dünyasının zamansız ve vazgeçilmez aksesuarı “ipek eşarpları” artık ikonik bir miras haline dönüştürmüş olan Vakko, sahip olduğu benzersiz üretim kalitesi ve el ustalığındaki üretim gücü ile eşarp tutkunları için vazgeçilemeyecek bir yeniliğe imza attı.

KİŞİYE ÖZEL EŞARP

Vakko sezon koleksiyonlarında yer alan Vakko etiketli ipek eşarpları satın alanlar veya hediye vermek istenilenler için isimlerinin baş harfleri veya tam isimlerinin eşarp üzerine özel nakışla işlenmesi ile eşarplar artık kişiselleştirilebilecek.

Dünyanın en kaliteki nakış iplikleri arasından seçilecek ipliklerle birlikte sunulacak olan farklı karakter ve büyüklükteki inisiyal seçenekleri siparişin verildiği günden sonraki 5 iş gününde hazırlanmış olacak.

Moda Dünyası’nın en zengin eşarp koleksiyonuna sahip Vakko, sunmuş olduğu bu özel servis ile Vakko Dostları’na yıllar boyu özenle kullanılacak değerde bir seçenek sunuyor.

Bu doğrultuda sunulan diğer hediye seçeneği ise;

KİŞİYE ÖZEL SEYAHAT SETLERİ

Vakko son 1 yıldır geliştirdiği “VAKKO MONOGRAM” seyahat setleri ile valizden evrak çantasına, iPad kılıfından elbise taşıyıcılarına kadar tüm seyahat ve deri aksesuarlarda Vakko imzalı bir şıklık yarattı.

Bu set içinden anneniz için seçebileceğiniz herhangi bir ürüne yine belirleyeceğiniz inisiyalleri metal, altın veya dore olarak bastırabilirsiniz.

Bu anneler günü için hediyenizin sadece annenize özel olmasını istiyorsanız “VAKKO EŞARP” ve “VAKKO MONOGRAM” seyahat setlerini değerlendirebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>