>

MODA - STİL

Valentino 2022 Parti Koleksiyonu

Valentino’dan ışıl ışıl bir koleksiyon…
 
   
 
 
     

Bu yıl, yılbaşı sezonunun neşesi, parıldayan kumaşlar ve ışıltılı tonlarla sarmalanıyor. Valentino Parti Koleksiyonu kutlama ruhunu hazır giyimden Valentino Garavani imzalı aksesuarlara kadar her parçaya taşırken, göz kamaştırıcı yeni bir kampanyaya daha imza atıyor.

Bu sezon, Valentino Parti Koleksiyonu hem cesur altın sarısı detaylarla hem de ışık ve renk patlamalarıyla büyüleyici bir hikaye anlatıyor. Başroldeki; mor, zümrüt yeşili ve sarı tonları festival ruhunu somutlaştırarak, bir arada olmanın güzelliğini kutlamaya davet ediyor. Mücevher efektli yapay elmaslar, payetler ve çarpıcı nakışlarla süslenmiş, gece görünümlerinden oluşan bir koleksiyon, yılın en müthiş partisinde, yanıp sönen ışıkların altında bir aradayken muhteşem görünen eklektik bir karışım.

Değerli materyaller ve konstrüksiyonlar olmadan bir Valentino partisi elbette olmaz. Kadınlar için hazırlanan kapsül koleksiyonda; Valentino Chain 1967 deseni ve optik V Gold dokusunun yanı sıra yeni çok renkli buklet tüvit kumaştan tasarımlar da yer alıyor. Ayrıca hünerli el işçiliğinin en güzel örneklerinden olan nakış işlemeli seçenekler koleksiyonda dikkat çekiyor. Gökkuşağı renklerinde ışıldayan ceketlerden arşivlerden ilham alan yapay elmas işlemeli ceketlere kadar pek çok parçada parti sezonunun ruhunu yansıtan maksimalizm yüksek dozda hissediliyor. Bu yoğunluk, hem Valentino Beauty ürünlerinden oluşan bir seçki ve Akoni iş birliğinde tasarlanan gözlüklerle tamamlanıyor.

Valentino Parti Koleksiyonu’nun erkek seçkisi, formal kıyafetleri çağdaş bir havaya büründürüyor. Bu sezon, Valentino Untitled dünyası “Black Untitled” adıyla yeniden ele alınıyor ve arşivlerdeki desenler, enerjik yorumlarla geri dönüyor. Çiçekli ve payet işlemelerle donatılmış gece kıyafetlerinde ise nakışlar öne çıkıyor.

Valentino 2022 Parti Koleksiyonu kampanyası, bizleri yılbaşı sezonunun heyecanıyla sarmalıyor ve kutlamaların coşkusundan kesitler sunuyor. Kampanya, lüksle özdeşleşen mor ve altın rengi odalarda, unutulmayacak bir geceye hazırlanan bir grup arkadaşa odaklanıyor. Bir dizi kısa video aracılığıyla, grubun balonları şişirmesini, pastalarını açmasını, karaoke yapmasını ve nihayetinde ertesi gün tüm eğlencenin ardından toparlanmasını izliyoruz. Hikaye boyunca zarafet, kaygısız bir neşeyle harmanlanıyor ve özel bir geceye dönüşüyor.

Valentino Parti Koleksiyonu için özenle ve zarafetle hazırlanmış bir hediye tasarımı hizmeti, bu deneyimi daha da keyifli hale getiriyor. Koleksiyona özel altın rengi ve mor hediye paketleri, hediyeler için kişiselleştirme hizmeti, eve teslimat, hediye kartları (belirli bölgelerde) ve özel kaligrafi hizmetleri, ‘kişiye özel’ ve kusursuz bir süreç sunuyor.

Ek olarak, Special Gestures* olarak adlandırılan bir dizi özel ve limitli hizmet, benzersiz deneyimlerin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Tanınmış şeflerle lüks bir restoranın büyüsünü eve taşıyan gurme akşam yemekleri, sertifikalı sommelier'lerle şarap tadımı, seçilmiş lezzetlerin ve seçkin şarapların özel bir hizmetle eve servisi ve dünyaca ünlü restoranlarda rezervasyonlar eşsiz bir gastronomi deneyimi yaşamaya olanak tanıyor.

Evde makyaj hizmeti, unutulmuş olabilecek özel parçaları ve anıları yeniden keşfetmek için dolap düzenleme uzmanı veya Modaevi’nin butiklerinden birinde özel stilistlerle gün boyu süren styling seansı gibi özel kişisel servisler, bu heyecan verici deneyimi arkadaşlarınızla paylaşma ve güzellikler arasında bir yolculuğa çıkma imkanı sunuyor.

Ayrıca, sezonunun coşkusunu yaşatmak için olağanüstü çiçek aranjmanlarıyla kişiselleştirilmiş kompozisyonlar sunan özel bir çiçek hizmeti de mevcut.

Valentino 2022 Parti Koleksiyonu, Kasım ortasından başlayarak yılbaşı sezonunun sonuna kadar Valentino butiklerinde ve Valentino.com'da satışa sunulacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>