>

MODA - STİL

Vestel'den yeni bir kampanya

TV veya buzdolabı satın alanlara, 69 milyona dijital uydu alıcısı veya DVD player sahibi olma fırsatı sunuyor...
 
   
 
 
     
Vestel, 29 Şubat’a kadar sürecek Nisan teslimi ön ödemeli kampanyasını duyurdu. Bu kaçırılmayacak fırsat kapsamında Vestel, Vestel markalı TV veya buzdolabı satın alanlara, 69 milyona dijital uydu alıcısı veya DVD player sahibi olma fırsatı sunuyor.

Vestel, altı televizyon ve buzdolabı modeline yönelik yeni bir ön ödemeli kampanyanın duyurusunu yaptı. Kampanya kapsamındaki ürünlerden satın alanlar, 69 milyon TL fark ödeyerek Vestel’in uydu alıcısı veya DVD player’ına sahip olabilecekler.

Nisan teslimi kampanya kapsamında olan ZX 55 TXT, ZX 70 TXT ve Z 55TXT TV veya K3440 B tek kapılı, RT 455 B çift kapılı ve NT 465 HG No-Frost buzdolabı modellerinden birini alanlar, Vestel’in DVB 3600 FTA dijital uydu alıcısı veya DVD 4000 Slim-Line DVD player’a vade farksız sekiz eşit taksitle 69 milyona sahip olma şansını elde edecekler.

Vestel DVB FTA dijital uydu alıcısı ile kullanıcılar Türkiye’de yayın yapan ulusal TV kanalları ve çok sayıda yerli ve yabancı kanalı dijital olarak, herhangi bir ücret ödemeden izleyebiliyorlar. 2000 kanal hafızası olan ürün, favori kanal listesi oluşturmanıza da imkan tanıyor. Ayrıca 2’inci scart çıkışı sayesinde uydu alıcınızı TV’nizle birlikte ev sineması sistemine de bağlayarak sinema kalitesinde ses elde edebiliyorsunuz. Gelişmiş Elektronik Program Rehberi, kanal kilitleme ve teletext de ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor

Kampanya kapsamında 69 milyon ödenerek sahip olunabilecek diğer ürün olan DVD 4000 Slim-Line DVD oynatıcı ise özel ince tasarımı, DVD, VCD, Audio-CD, CD-R, CD-RW, MP3 ve JPEG disk formatları desteği, 4 farklı hızda yavaş oynatma, 5 farklı hızda (2x, 4x, 8x, 16x ve 32x) ileri ve geri izleyebilme özellikleri, Dolby Digital, DTS, LPCM Dijital ses çıkışları, 8 aşamalı ebeveyn kontrollü disk kilidi ve zoom gibi özellikleri ile dikkat çekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>