>

MODA - STİL

Vogue Eyewear 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Marka Yüzü Eva Mendes Oldu

Eva Mendes ve Mario Testino “She’s in Vogue” kampanyası için tekrar birarada.
 
   
 
 
     

Vogue Eyewear 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun büyüleyici çekimlerinde, Vogue Eyewear Global Marka Elçisi Eva Mendes, bir kez daha ünlü moda fotoğrafçısı Mario Testino’nun objektifine poz verdi.

2014 İlkbahar/Yaz gözlük koleksiyonu; son trend tasarımlar, canlı renkler ve şık detayları ile markanın özünü tam anlamıyla temsil ediyor. Koleksiyonda yer alan tüm gözlükler, ultra feminen olmakla birlikte canlı ve modern görüntüsü ile de öne çıkıyor. Sezon modellerinden biri güneş diğeri optik iki gözlük modeli ise Charlotte Ronson tarafından özel olarak tasarlandı. Güzel ve yetenekli Eva Mendes’ten esinlenilerek tasarlanan bu gözlükler fisto desen, zarif çiçek baskıları ve pastel tonlar gibi feminen ayrıntılara sahip. Eva Mendes fotoğraf çekimlerinde yine Charlotte Ronson imzalı dantel bir elbise giydi.EVA MENDES

Beverly Hills’te, Simon Residence’da yapılan çekimler, hayatı dolu dolu yaşayan, kararlı ve karizmatik bir kadını yansıtan altı farklı görselden oluşuyor. Eva Mendes’i günlük hayatında görüntüleyen fotoğraf karelerinde aktrisin Hugò adındaki Belçika Kurdu da yer aldı. Eva Mendes çekimler sırasında şunları söyledi; “Vogue Eyewear ve Mario Testino ile çalışmak her sezon gitgide daha heyecan verici oluyor. Çekim esnasında çok eğlendik ve benim için çok özel bir fırsat oldu çünkü hayatımın büyük bir parçası olan köpeğim Hugò’yu da getirebildim. Tanıttığım gözlük koleksiyonu çok renkli ve şık – büyüleyici bir yaz için oldukça ideal.”

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>