>

MODA - STİL

Vücut Tipinize Uygun Giyinme Sırları

Sevgili ile ilk buluşma, mülakata giriş ya da mezuniyet töreni... İşte vücut tipinize göre giyinmenin püf noktaları...
 
   
 
 
     

Sevgili ile ilk buluşma, mülakata giriş ya da mezuniyet töreni. Hepsi birbirinden özel ve önemli bu anlar için kusursuz görünmek her kadının isteğidir. Vücudunuzu tanıyıp kıyafet seçimlerinizi de buna göre yaparsanız, hem moda olan kıyafetleri edinebilirsiniz hem de güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Vücudunuzun üst kısmı normal fakat alt kısımlarda orantısızlık varsa, alt kısmı dar olan kıyafetlerden kaçının. İlgiyi takacağınız aksesuarlarla üst tarafınıza toplamaya çalışın. Bol üstlerden de uzak durmalısınız, bu daha kilolu görünmenize neden olacaktır.

Çok güzel bacaklarınız var ancak üst bedeniniz biraz büyük. Öyleyse yapmanız gereken uzun gömlekler giyerek ilgiyi bacaklarınıza yönlendirmeniz. Açık renkleri ve ince, dikey çizgileri giysileri tercih edin. Çok dar üstlerden sakınmalısınız, olduğunuzdan büyük görünmek istemezsiniz.

Eğer vücudunuzda kıvrım yoksa belden oturtmalı kıyafetler tam size göre. Düşük bel pantolonlar yerine asimetrik etekler giymelisiniz. Kemer kullanmayın, kısa etek ve uzun gömlek kombinleri sizler için ideal.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>