>

MODA - STİL

World, YKM’de…

YKM’de, Worldcard sahiplerine çok özel olanaklarla alışveriş olanağı sunulmaya başlandı.
 
   
 
 
     
Türkiye genelinde 38 mağazasıyla en yaygın çok katlı alışveriş merkezi olan YKM’de, bundan böyle Worldcard sahipleri çok özel olanaklarla alışveriş yapabilecekler

Kredi kartı pazarının lideri World, Türkiye’nin en yaygın çok katlı alışveriş merkezi YKM ile önemli bir işbirliğine imza attı. Sektör lideri iki kuruluşun işbirliği sayesinde, Worldcard sahipleri bundan böyle YKM mağazalarında özel imkanlarla alıveriş yapabilecekler.

World sistemine dahil olan YKM’de, World’ün hazır giyim sektöründe gerçekleştirdiği “+3 Worldtaksit” kampanyası kapsamında, Worldcard kullanıcıları Kasım ayı boyunca YKM’nin verdiği 8 taksite ek olarak, World’ün sunduğu 3 taksiti de kullanarak, 11 Worldtaksit’le alışveriş yapma olanağı bulacaklar.

YKM işbirliği ile ilgili açıklamada bulunan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer, “World, Türkiye’nin lider kredi kartı. Bu sistem kapsamında ülkenin çeşitli yerlerindeki tüm kart hamillerimizin yararlanacağı kampanyalar düzenlemeye çalışıyoruz. YKM de son derece yaygın mağaza zinciriyle bu hedefe ulaşmamızda önemli bir marka. Worldcard ile tüm kart kullanıcılarımızın istedikleri her yerde World’e özel olanaklarla alışveriş yapabilmesi için çalışmalarımız sürecek” dedi.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>