>

MODA - STİL

World’den babalara çekilişle sürpriz hediyeler!

Worldcard’la 30 milyon TL’lik alışveriş yapanlar, babalarına muhteşem hediyeler kazandırıyorlar. Tıklayın...
 
   
 
 
     
1-20 Haziran tarihleri arasında Worldcard’la 30 milyon TL’lik alışveriş yapanlar, babalarına Hyundai Santa Fe otomobil, dev ekran Telefunken televizyon ve Siemens cep telefonu gibi birbirinden güzel armağanlar verme şansı kazanıyor.

Kredi kartı pazarının lideri World, kart hamillerine özel olanaklar sunmaya devam ediyor. World, Babalar Günü’nde Worldcard kullanıcılarına özel bir kampanya düzenliyor.

1-20 Haziran tarihleri arasında Worldcard ile yapılan her 30 milyon TL tutarındaki alışverişle çekilişe katılma hakkı kazanan Worldcard kullanıcıları, çekiliş sonunda birbirinden güzel hediyeler kazanacak. Worldcard harcamalarına paralel olarak çekilişe birkaç kez katılmak ve kazanma şansını artırmak da mümkün.

Bu hediyeler, tam babalara göre!

1 Temmuz’da yapılacak çekiliş sonunda 1 kişiye Hyundai Santa Fe otomobil, 3 kişiye dev ekran Telefunken televizyon, 33 kişiye Siemens ST 60 cep telefonu ve 133 kişiye de 100 milyon TL karşılığı 20 bin Worldpuan armağan edilecek. Talihlilerin listesi, 7 Temmuz günü gerçekleştirilecek çekilişin ardından 10 Temmuz günü Sabah gazetesinde açıklanacak.

Babasına bu güzel armağanları vermek isteyen Worldcard sahiplerinin tek yapması gereken, kampanya süresi içinde Worldcard’larını kullanarak çekilişe katılma hakkını elde etmek.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>