>

MODA - STİL

World’den bayram şekeri:

Worldcard, üye işyeri olan Boyner Grubu markaları, Vakko, Zara, Mango, Park Bravo ve daha pek çok markada, üye işyerinin sunduğu teklifin üzerine 3 Worldtaksit ekliyor.
 
   
 
 
     
Giyim alışverişlerinde ekstra 3 Worldtaksit!

World, Kasım ayı boyunca hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından olan üye işyerlerinin sunduğu taksit adedinin üzerine ekstra üç taksit ekleyerek, kart sahiplerinin bayramını kutluyor

Kredi kartı pazarının lideri World Worldcard sahiplerine, yaklaşan Ramazan Bayramı’nın da içinde bulunduğu Kasım ayında güzel bir armağan veriyor ve hazır giyim sektörünün önde gelen markalarında özel bir kampanya uyguluyor.


World, 1-30 Kasım tarihleri arasında World üye işyeri olan Boyner Grubu markaları, Vakko, Zara, Mango, Park Bravo ve daha pek çok markada, üye işyerinin sunduğu teklifin üzerine 3 Worldtaksit ekliyor.

Sadece Worldcard kullanıcılarına özel olan ve 50 milyon TL ve üzeri ödemelerde ekstra taksit olanağı sağlayan kampanya, “+3 Worldtaksit” işaretinin görüldüğü tüm World üye işyeri mağazalarda geçerli olacak.

Hazır giyim sektöründeki kampanya ile ilgili görüşlerini açıklayan Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer şunları söyledi: “Kasım ayı ve Bayram dönemi, kart kullanıcılarımızın tekstil harcamalarının arttığı bir dönem. Hazır giyim sektörünün önde gelen markalarını çatısı altında bulunduran World olarak, kart hamillerimize özel bir olanak sunmak istedik. Worldcard sahiplerine sunduğumuz ekstra üç Worldtaksit, en iyi markalardan bayram alışverişi yapılmasını kolaylaştıracak, harcamaların yükünü hafifletecek. Müşterilerimize dönemsel ve sektörel olarak en iyi teklifleri sunmaya devam edeceğiz.”Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>