>

MODA - STİL

Yağmura romantik dokunuş...

Kentli kadının modern yaşam koşullarına uyum sağlayan çizgisi ile modayı işlevsel kılan Herry, yağışlı kış günlerine romantizmin sıcak esintilerini taşıyor.
 
   
 
 
     
Su geçirmez şık pardesüler, çağdaş kadını kışın da özgür kılacak

Herry’den yağmura romantik dokunuş

Kentli kadının modern yaşam koşullarına uyum sağlayan çizgisi ile modayı işlevsel kılan Herry, yağışlı kış günlerine romantizmin sıcak esintilerini taşıyor. Herry, hafif ve su geçirmez kumaşlardan ürettiği alımlı pardesü modelleri ile kent sokaklarında yağmur altında yürüyebilmenin özgürlüğünü tattırıyor.

Kış aylarında, yağışlı iklim kentin yoğun yaşam koşullarını daha da zorlaştırsa da, Herry zamanının önemli bölümünü dışarıda geçiren çağdaş kadına, yağmurun keyifli yanını yaşatıyor. Kentli kadın için moda üreten Herry, 2004 Kış Koleksiyonu’nda yer alan şık ve rahat pardesülerle, ona özgürlüğü sunuyor.


Herry’nin koton ağırlıklı su geçirmez kumaşlardan üretilen pardesüleri, hafif olma özellikleriyle de, hareket rahatlığı sağlıyor. Bol dikiş detaylarının kullanıldığı pardesü modelleri, kış giysilerinin soğuktan ve yağıştan koruma niteliklerini, zerafetten ve tarzdan ödün vermeden, kadına yakışan bir zerafette sunuyor.

Herry’nin 2004 Kış Koleksiyonu’nda önemli bir yer tutan pardesülerin fiyatları, Herry mağazalarında 125 milyon lira ile 225 milyon lira arasında değişiyor.

Fabrika / Showroom : 0212 507 78 78
Nişantaşı : 0212 231 55 46
Bakırköy : 0212 543 67 04
Capitol : 0216 474 93 79
www.herry.com.tr
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>