>

MODA - STİL

Yaşamın her anı için, yaşamın içinden...

Ellesse’nin 2005 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yaşamın her anı için “Yaşamın İçinden” pek çok ürün sunuyor.
 
   
 
 
     
Ellesse’nin 2005 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda modayı sporla bütünleştirerek, zarafeti ve şıklığı günlük hayat çizgilerine yansıtmak isteyenlere, yaşamın her anı için kısaca “Yaşamın İçinden” pek çok ürün sunuluyor.


“ITALIANO ALLA MODA” sloganıyla tanıtılan dünyaca ünlü lüks tatil kasabası Portofino’nun renkli, şık ve bir o kadar da romantik yaşam tarzını vurgulayan, klasik renklerin dışında mango, koyu taş, indigo ve patal renklerin kullanıldığı “Portofino” hattı, kumaş kalitesi ve detayları ile göz doldururken, giyimde çekicilik yaşamda sağlık, zindelik ve kaliteyi arayanlar için özel olarak tasarlandı.

“Portofino” hattı ilkbaharın ılık, yazın sıcak aksamlarındaki yepyeni heyecanlara eşlik edecek.

“BEFORE...DURING...AFTER” felsefesinden yola çıkılarak tasarlanan ve beyaz, açık taş, turkuaz, lacivert, pembe, kırmızı, siyah renklerle teknik kumaşlar kullanılarak hazırlanan “SPORT” hattı ise, performansa yönelik fitness ve jogging ile ilgilenen, formuna özen gösteren, şehirli “ELLESSE” tutkunlarına hem spor öncesi, hem spor sırası hem de sonrasında kullanıp kombinleyebilecekleri ürünler sunuyor.


Dinamik özellikler taşıyan “SPORT” hattı, enerji ve aktivitenin ifadesi olarak güçlü ve yepyeni grafik dizaynlara da sahip.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>