>

KÜLTÜR-SANAT

Vodafone Freezone Teoman MFÖ ve Kalben’i Gençlerle Buluşturuyor

Müzikseverler Vodafone Freezone ile bir ilki daha yaşayacak.
 
   
 
 
     

Müziğin en sevilen isimlerini gençlerle buluşturmaya devam eden Vodafone FreeZone, geleneksel Vodafone FreeZone Festivali kapsamında Atlantis Yapım organizasyonuyla 10 Aralık’ta İstanbul’da unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Avrupa'nın en iyi akustiğine sahip canlı konser ve etkinlik mekanlarından Volkswagen Arena’da gerçekleşecek Vodafone FreeZone Festivali’nin İstanbul ayağı, rock müziğin ünlü ismi Teoman ve yıllara meydan okuyan efsane grup MFÖ’nün yanı sıra sözleri ve besteleriyle son dönemin çok konuşulan seslerinden Kalben’i de gençlerle bir araya getiriyor. Muhteşem gecede yerini şimdiden ayırtmak isteyenler için konserin biletleri, Vodafone FreeZone'lulara sınırlı sayıda ‘1 bilet alana 1 bilet hediye’ avantajıyla Biletix'te satışa sunuluyor.

22 Kasım 2016 - Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 25 yaş ve altı gençlere yepyeni özgürlük alanları yaratmaya devam ediyor. Gençlerin özgürce, içlerinden geldiği gibi yaşamaları için “Hayatta türlü zorunluluklar olabilir ama Vodafone FreeZone’la sıkıntı yok, kafana göre yaşaman için yanındayız” diyen Vodafone FreeZone, gelenekselleşen festivaliyle gençleri bu sonbaharda da müzikle buluşturuyor.

Türk rock müziğinin ünlü ismi Teoman ve efsane grup MFÖ’nün dillere dolanan şarkılarıyla müzik ziyafeti sunacağı Vodafone FreeZone Festivali’nin İstanbul ayağı, bu yıl İstanbullu müzikseverlere ilkleri yaşatacak. Farklı tarzı ve yorumuyla son dönemin yükselen sesi Kalben de konser kapsamında Teoman ve MFÖ gibi efsanelerle aynı sahneyi paylaşacak. 10 Aralık Cumartesi günü Volkswagen Arena İstanbul’da gerçekleşecek konser, gençlere kafalarına göre eğlenecekleri festival tadında bir gün vaat ederken, özel sürprizler, hediyeler ve sanatçılarla tanışma şansı da sunacak. Rock müziğin kült isimlerinden Teoman, uzun zamandır canlı performans ile söylemediği en sevilen şarkılarını bu kez gençler için söyleyecek. ‘Papatya’, ‘17’, ‘Sus Konuşma’, ‘Uykusuz Her Gece’, ‘Kardelen’, ‘Paramparça’, ‘Renkli Rüyalar Oteli’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarını binlerce seveniyle birlikte seslendirecek. Müzik kariyerlerine 60 yılların sonunda başlayan efsane grup MFÖ ise ‘Sarı Laleler’ ‘Yandım Yandım’ ‘Benim Hala Umudum Var’ ‘Psikopat’ ‘Olduramadım’ ‘Ali Desidero’ gibi şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Söz ve besteleriyle bu yılın çok konuşulan seslerinden Kalben ise ‘Saçlar’, ‘Haydi Söyle’, ‘Çorap’ gibi şarkıları seslendirecek. Satışları Biletix'de devam eden konserin biletlerine sadece Vodafone FreeZone'lular özel avantajlarla sahip olabilecek.

Vodafone FreeZone ile gençlerin kendi çizdiği özgürlük yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmayı hedeflediklerini belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal şunları söyledi:

"Vodafone FreeZone ile hedefimiz gençlere daha fazla özgürlük alanı yaratmak. Bu hedef doğrultusunda sinema, festival ve konser biletleri ile eğitim, giyim, yemek, seyahat alanlarındaki sayısız avantajla milyonlarca gencin bütçesini hafifletiyor, onların gençliklerini özgürce yaşamasına katkıda bulunuyoruz. Müziğin gençleri bir araya getiren, kendilerini özgürce ifade etmelerini sağlayan en önemli araçlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle de Vodafone FreeZone ile yüz binlerce genci, müziğin dev isimleri ile buluşturan organizasyonlara imza atıyoruz. Vodafone FreeZone Liselerarası Müzik Yarışması ile 81 ildeki binlerce müzisyen gence seslerini duyurabilecekleri bir platform sunuyoruz. Dünyanın önde gelen online müzik platformu Spotify ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile Vodafone FreeZone’luların 30 milyon yerli ve yabancı şarkıya tarifelerine ek uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz. Her yıl gerçekleştirdiğimiz konser turnelerinin sayısı 100’ü aşarken 1 milyonu aşkın gence de ulaşmamızı sağladı. Bu yıl 10 Aralık tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleştireceğimiz Vodafone FreeZone İstanbul Konseri güzel bir sürprize de sahne olacak. Teoman ve MFÖ’nün yanı sıra akustik performansları ve farklı sesiyle son dönemde herkesin dikkatini çeken Kalben’i de gençlerle buluşturuyoruz. Üstelik Vodafone FreeZone’lular sınırlı sayıdaki ‘bir bilet alana bir bilet hediye’ avantajıyla etkinliğe katılabilecek. Vodafone FreeZone sponsorluğunda müziğin sevilen isimlerini Türkiye'nin birçok şehrinde gençlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm gençleri Vodafone FreeZone'un özgürlüklerle dolu dünyasına davet ediyoruz”

Vodafone FreeZone’lulara 1 bilet aldıklarında 1 bilet hediye

Vodafone FreeZone’un gençlere özel fırsatları Vodafone FreeZone Festivali ile devam ediyor. Vodafone FreeZone’lular bir bilet aldıklarında bir bilet de hediye kazanıyor. Kampanyaya katılmak için FESTIVAL yazıp 6666’ya gönderilmesi ya da “Avantaj Cepte” uygulamasında festival linkine tıklanması yeterli oluyor. FreeZone’lular, www.biletix.com üzerinden yapılacak alımlarda şifrelerini kullanarak sınırlı sayıda hediye biletlerini hızlıca alabiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>