>

MODA - STİL

Yazbukey for Hotiç

Tasarımları Bjork ve Madonna gibi dünya çapındaki yıldızlar tarafından kullanılan Yazbukey markası Hotiç için bir alt koleksiyon hazırladı...Tıklayın!
 
   
 
 
     
Neden Yazbukey?

Yazbukey Paris moda çevresinde çok tanınan ve takip edilen bir tasarım markasıdır. Ağırlıklı olarak aksesuar üreten Yazbukey’in tasarımcılarını başta Japon moda basını olmak üzere çok önemli yabancı gazeteciler yakın bir şekilde takip etmektedir. Tasarımları Bjork ve Madonna gibi dünya çapındaki yıldızlar tarafından kullanılan Yazbukey markasının olumlu imajının ve yurtdışındaki popülaritesinin Türkiye’de sektöründe öncü olan üreticiler tarafından farkedilmesi için uygun zaman artık gelmişti.

HOTİÇ bir İLK’e imza atıyor!

Yazbukey’in Hotiç için bir alt koleksiyon hazırlayıp, Hotiç satış noktalarında Ekim 2003 ayını hedefleyerek satışa sunması Hotiç’in Türkiye’de attığı öncü adımlardan bir başkasıdır. Hotiç böylece kendi koleksiyonu dışında başarılı tasarımcılarla ortaklaşa üreteceği alt koleksiyonlar projesine bir start vermiştir.

Yazbukey for HOTİÇ

Yazbukey for HOTİÇ alt koleksiyonu Kış 03-04 sezonunda ayakkabı, çanta ve aksesuar olarak toplam 35 parçadan oluşmaktadır. Ağırlıklı renkler siyah, fuşya, yeşil ve mor olarak göze çarpmaktadır. Topukları, fiyonkları, kalıpları ve genelde stili ile tam anlamıyla Parizyen olan bu seri için Yazbukey’den Emel Kurhan ve Yazbukey Kurhan “giymek istediğimiz ayakkabıları çizdik” şeklinde yorum yapıyorlar. Kasım 2003 itibariyle Hotiç’in satış noktalarında ayrı bir köşede beğeninize sunulan Yazbukey for HOTİÇ diğer sezonlar için sizlere büyük sürprizler hazırlıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>