>

MODA - STİL

Yazın Doğal Konforlu ve İyi Hissettiren Kumaşları Tercih Edin

Bakterilere ve tere geçit yok!
 
   
 
 
     

Doğal yumuşaklığa sahip, mükemmel nem yönetimi sayesinde nefes alabilen, teri emerek havaya salan ve cilde mükemmel bir dokunuş hissi kazandıran tekstil ürünleriyle yaz aylarını konforlu ve doğal geçirmeyi kim istemez ki?

Sertifikalı ve kontrollü ağaç kaynaklarından elde edilen botanik TENCEL™ elyafları “Çok iyi hissettirir” sloganıyla günlük yaşamda daha fazla konfor ve daha yüksek performans ve doğallık sunarken, tüketicilerin yaptıkları seçimlerle ilgili olarak da kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyor. Yazın bu konforu doyasıya yaşamak için tek yapacağınız, tekstil ürünü seçimlerinizde etiket okuma alışkanlığı edinmek ve TENCEL™ elyaflarının kullanıldığı ürünleri tercih etmek…

“İyi görünme ve kendini iyi hissetme” kıyafet seçimlerinde tüketiciler arasında günden güne yükselen bir trend. İyi bir görünüşün ötesinde kendini iyi hissetmeye odaklanan TENCEL™ elyafları, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı üretim süreçlerinden, kullandığı teknolojiye kadar yepyeni bir moda ve giyim deneyimi vaat ediyor. Günlük yaşamımızda kullandığımız kıyafetlerin yanı sıra ev tekstili ürünleriyle de yaşamın her alanına giren TENCEL™, elyafın ötesine geçerek, doğal ve duyarlı bir yaşam tarzının öncülüğünü yapıyor.

Sürdürülebilir ve şeffaf üretim süreci sayesinde çevresel dengeyi korumada da fark yaratan TENCEL™ Lyocell elyafları; terleme, nem, aşırı sıcaklık gibi nedenlerle konforsuz hissedilen yaz ayları için de benzersiz özellikleriyle imdada yetişiyor. Bu konforu yaşamak için ise alacağınız tekstil ürününün etiketinde TENCEL™ ayrıcalığını aramanız yeterli.

Bakterilere ve Tere Geçit Yok!


TENCEL™ Lyocell elyafının doğal nem yönetimi sayesinde nem elyaf tarafından emilerek, tekrar havaya bırakılıyor. Bu sayede bu selüloz elyafın kullanıldığı tekstil ürünlerinde bakteri daha az oluşur ve daha hijyenik kullanıma imkan verir.

Sıcak Havalarda Cildiniz Tahriş Olmasın

TENCEL™ elyafının pürüzsüz yapısı sayesinde tekstil ürünleri cilt üzerinde ipeksi ve yumuşak bir his bırakıyor. Özellikle sıcak havalarda yaşanan en büyük sıkıntılardan cilt tahrişleri de böylece önlenmiş oluyor. Elyafın pürüzsüz yapısı, pamuğa kıyasla buharı daha fazla çekme özelliği vücudun doğal ısı düzenleme mekanizmasını destekleyerek, cilde hoş bir serinlik ve kuruluk hissi veriyor.

 

Etiketler: Kumaş, Doğal, Bakteri, ter
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>