>

BURÇLAR

Skandallar Ayı Başladı!

Çin astrolojisi hayatımızın birçok aşamasında bize önemli tüyolar veriyor.
 
   
 
 
     

Türk - Çin Kültür Derneği’nin Çin Astrolojisi ve Feng Shui uzmanı Ceren Sakin bu ay içinde gerçekleşmesi beklenen olaylarla ilgili şaşırtıcı bilgiler paylaştı.

2019 yılının özetini yaşıyoruz


Sakin sözlerine, 2019’un habercisi olacağının altını çizdiği Aralık ayında bizleri bekleyen sürprizleri sıralayarak başladı. Domuz yılı olan 2019’a en uygun ev dekorasyonunu yapmanın, günlük yaşamımıza yapacağı katkılara dikkat çekti. Ev dizaynının Feng Shui’ye olan uygunluğu ise bir hayli önemliydi. Bir de uyarıda bulundu; AY, GÜN veya SAAT hanesinde, domuz ya da yılan burcundan biri varsa, kişi maruz kalacağı etkileri muhakkak öğrenmeli.

Çatışma ne demek?

Çin Astrolojisi ve Feng Shui uzmanı Ceren Sakin;


“Hayatımızda yaşanan birçok olay ya Gök hanesinin ya da Toprak hanesinin (yani burçların) birbirleri ile etkileşiminden oluşur. Seyahatlerimiz, taşınmalarımız, hastalıklarımız, evliliklerimiz, ayrılıklarımız, kazalarımız, sakatlanmalarımız gibi olaylar ya Gök hanemizdeki ya da Toprak hanemizdeki bir hareketten kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla bu etkileşimleri okuyup yorumlayabilirsek, gerçekleşecek olan birçok olayı öngörebiliriz.” sözleriyle, astrolojinin önemine vurgu yaptı. İyi şansı arttırmanın ve kötü şansı azaltmak yollarına değindi.

Yılan ile Domuz çatışması

Sakin; “Öncelikle herkesin yıl, ay, gün, saat ve şans hanelerini doğru bilmesi, bunun için de astroloji haritalarını öğrenmeleri konusundaki uyarısını yaptı ve ekledi; “Eğer çatışmanız yıl hanesindeyse, hayatınıza hareket, seyahat veya değişim geleceğinin işaretidir. Ay hanesine gelen çatışma, anne ve babamızla ya da işimizle ilgili bir sıkıntı doğurabilir. Gün hanesine gelen çatışma, varsa ilişkinizde ciddi sorunların yaşanacağını, hatta boşanma ile sonuçlanacak bir dönemi işaret edebilir. Saat hanesine gelen çatışma ise çocuk sahibi olmayanlar için hamileliği, çocuklular içinse çocukla ilgili problemler yaşanacağını gösterir. Şans dönemimizle gelen çatışma, 10 yıllık bir çatışma hali içerisinde olduğumuzu gösterir, dikkate alınmalıdır.”

Çin Astrolojisinde kritik bir kavram: Penaltı!

Çatışma ve uyum ilişkileri dışında, çok önemli bir kombinasyon çeşidi daha olduğunu söyleyen Sakin; “Çin Astrolojisinde önemli bir yere sahip olan Penaltı kavramı hakkında bilgiler verdi; “Penaltı’lar kişinin hayatında çok önemli olayları harekete geçirebilme gücüne sahiptir. Hatta kimi zaman çatışmadan daha tehlikeli olabilirler. Çatışma ortada ve açıktır, iki insanın kavga etmesi gibi. Penaltı ise daha derinden ve gizli olur. Penaltı, nefret, endişe, rahatsızlık ve sevgisizlik gibi açıkta yaşanmayan duyguları işaret eder. İnsanın içinde gizlice büyümekte olan bir kanser gibi tehlike taşırlar ve ortaya çıktıklarında çoktan zorlayıcı noktaya gelmiş olabilirler.”

Hastalık ve ölümlerle sonuçlanma ihtimali taşıyan Penaltıların olduğuna dikkat çeken Sakin, bunların yanında birçok skandal, boşanma, doğal afet ve hatta katliamın dahi tetiklenebileceğini söyledi. Aynı zamanda basit sakatlıklar, sakarlıklar ve kendi başımıza iş açmayla sonuçlanan kazalar konusunda da uyarılarda bulundu. Sözlerini noktalamadan önce, sözünü ettiği durumların doğru yorumlanabilmesi için kişisel Çin astrolojisi haritasının önemine dikkat çekti.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>