>

MODA - STİL

Yazın keyfini Aquamoto ile çıkartın...

Outdoor markası Salomon, her yaşa ve her zevke hitap edecek AQUAMOTO ile yaz sezonunun açılışını yapıyor...
 
   
 
 
     
Yazın keyfini Aquamoto ile çıkartın...

Deniz sezonu ürünü olan ve bu nedenle ismini AQUA konseptinden alan Salomon’un yepyeni ürünü AQUAMOTO, rahatlığı ve şıklığı ile yaz alışverişlerinin gözdesi olacak.


Outdoor markası Salomon tarafından üretilen, strech lycra yüzeyi sayesinde yaz aylarında şehir içinde rahatlıkla kullanılabilecek olan AQUAMOTO ayrıca, suya dayanıklı yapısı nedeniyle denizde yüzerken de giyilebilecek.

Hafiflik sağlayan 2 yönlü strech lycra yüzeyi sayesinde ayakta “varlığı hissedilmeyen” AQUAMOTO’nun toplam ağırlığı sadece 210 gram. Topuğundaki ve burundaki koruma sayesinde, taş ve benzeri gibi sert cisimlere karşı korumalı olan AQUAMOTO’nun, kırmızı ve siyah renkte seçenekleri mevcut.


Unisex olması nedeniyle herkese hitap eden AQUAMOTO, tasarımı, hafif ve nefes alabilen yapısı sayesinde, hem şıklığı hem de rahatlığı isteyenler için bu yazın vazgeçilmez ürünlerinden olacak.

AQUAMOTO, Nisan 2005 itibariyle Türkiye’de toplam 66 satış noktasında, tüm dünya ile aynı zamanda satışa sunuluyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>