>

POPÜLER MEKANLAR

Four Seasons’da büyülü atmosfer.

Sultanahmet’in tarihi ve büyülü atmosferi, Four Seasons’ın huzurlu ve romantik ortamında Sevgililer Gününü kutlamaya ne dersiniz?
 
   
 
 
     
Bu özel geceyi Four Seasons Hotel’de geçirmek isteyen misafirler, şampanya eşliğinde hoşgeldiniz kokteyli ile karşılanacak. Seasons Restaurant’ın romantik atmosferinde ve canlı müzik eşliğinde özel olarak hazırlanan ve 5 bölümden oluşan muhteşem bir menü olacak. Sevgililer Gününü Four Seasons Hotel’de konaklayarak geçirmek isteyen misafirlere ise, odalarına servis edilecek özel bir kahvaltı menüsü sunulacak.


Seasons Restaurant:

Kişi başı ücret 90 Euro; Hoşgeldiniz Kokteyli + Seasons Restaurant’ta 5 bölümden oluşan akşam yemeği + KDV dahil, içecekler hariç

Sevgililer Günü Paketi:

Hoşgeldiniz Kokteyli + Çift kişilik konaklama + Seasons Restaurant’ta akşam yemeği ve çift kişilik kahvaltı: 450 Euro KDV dahil, akşam yemeğinde içecekler hariç

Ayrıca bu geceyi Four Seasons’ta geçirecek olan çiftlere özel masaj fiyatı uygulanacaktır.

Bu özel gecenizi unutulmaz kılmak için yerinizi hemen ayırtın !

Four Seasons Hotel Istanbul, 2007’de dünyanın en prestijli seyahat dergisi Travel & Leisure tarafından 'Avrupa'nın En İyi Oteli' ve 'Dünyanın En İyi 4'üncü Oteli' seçildi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>