>

MODA - STİL

Yeni İnci 2010 Koleksiyonu

Yen iİnci`den baştan çıkaran masumiyet!
 
   
 
 
     

İç giyim, sütyen ve pijama üreticisi Yeni İnci’nin ayrıcalıklı , çarpıcı tasarımları her yaştan kadının gözdesi. Masum ama çekici, saf ancak baştan çıkarıcı olmayı hedefleyen tüm kadınların tercihi ise bustiyer, jartiyerli külot ve çoraptan oluşan setler…Her kadın tepeden tırnağa yıldızlaşmak ister. Çoğu da bunu başarır çünkü her ayrıntı düşünülür, planlanır ve gerçekleştirilir. İşte bu “gizli” ancak önemli ayrıntıyı düşünen Yeni İnci tasarımcıları, oluşturdukları koleksiyonla her detayı düşünüyor. Amaç, masumiyetle çekiciliği, baştan çıkarıcı bir dişiyle saf bir genç kızı bir araya getirmek olduğunda, iş kelimenin tam anlamıyla Yeni İnci'nin sorumluluk alanına giriyor.

Yeni İnci, gece kullanım için birbirinden cazip kreasyonlarıyla kadınların karşısına çıkıyor. Bunların en özel olanları da elbette büstiyer, jartiyerli külot ve çoraptan oluşan settler. bu setler, tam bir rahatlığın yanı sıra vücuda oturan beden seçenekleriyle de kusursuz bir destek ve şıklığın tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.Setlerin en ilgi çekenlerinden biri 7465 numaralı model. Ağırlıklı olarak dantelin kullanıldığı bu modelde, saten kurdeleler ise dantelle büyük bir uyum sergiliyor. Kadınların beyaz ve ekru tonlarını tercih ettiği setin siyah ve kırmızı renkleri de mevcut ve bu iki rengi, hayatına içten dışa bir canlılık getirmek isteyenlerle, yeniden baştan çıkarmanın hazzını yaşamak isteyenler tercih ediyor.

Fiyat 78.50 TL’den satışa sunulan setler Nişantaşı, Eminönü ve Fatih’teki Maddam mağazalarıyla Yeni İnci’nin Bayrampaşa’daki Fabrika Satış Mağazası’nda, yetkili tüm bayilerinde farklılık arayan herkesi bekliyor. Ayrıca internet üzerinden www.yeninci.com adresinden de sipariş vermek mümkün.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>