>

MODA - STİL

Yeni Sezon Trendlerine Erken Yatırım Yapın

İşte gelecek sezon alışverişinin erken tüyoları!
 
   
 
 
     

Sezon ve indirimli ürünleri tek bir çatıda toplayan Morhipo.com, yeni sezonda değerlendirilebilecek ürünleri yüzde 90’a varan indirimlerle sunuyor.

Sonbahar alışverişini şimdiden yapanlar hem avantajlı fiyatlardan yararlanıyor hem de yeni sezon trendlerini erkenden yakalıyor.

Güneş hala bize gülümserken, sahiller hala dopdoluyken gelecek sezonu pek düşünmeyiz. Fakat gelecek sezonun ürünlerini şimdiden alanlar, indirimlerden yararlanma fırsatı yakalıyor.

Çiçek desenleri terk etmiyoruz

İlkbahar-yaz koleksiyonlarında öne çıkan çiçek desenli ürünler, sonbaharda da gardıropların vazgeçilmez parçaları olacak. Bırakın doğa sonbahar renklerine bürünsün, siz çiçekli elbiselerinizi sonbahara uyarlayabilir ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Renklerle sonbahara dinamizm katın

Gelecek sezon canlı renkleri tercih ederek hem kendinize hem de sonbahara dinamizm katabilirsiniz. Özellikle rengarenk gömlekler bu sonbaharda çok trend olacak!

İnce yağmurluk olmazsa olmaz!


İndirimlerden yararlanıp akıllı bir alışveriş yapacaksak, tabii ki ihtiyaçlarımızı da gözden geçirmeliyiz. Sonbaharın olmazsa olmazı ince yağmurluklar gelecek sezon daha da renklenerek en çok karşılaşacağımız parça olacak. Şimdiden bir tane edinmekte fayda var.

Her tarza uygun çizgiler

Kalın, ince, enine, boyuna, bloklar halinde ya da grafik olsun fark etmez, gelecek sezon çizgili desenlerin dönemi olacak. Üstelik elbiseden, gömleğe, çantadan ayakkabıya her yerde! Her tarza uyarlanabilen çizgili ürünlerden seçiminizi yapın ve şimdiden çizgileri baştan aşağı kullanın.


 

Etiketler: moda, kadın, Sonbahar
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>