>

MODA - STİL

Yeni Sezona Güçlü Adımlar

2016 İlkbahar/Yaz ayakkabı trend raporunda yer alan en popüler ve ilham verici ayakkabı markaları en göz kamaştırıcı modelleriyle sizleri bekliyor!
 
   
 
 
     


Zarif, modern ve güçlü bir ifadenin peşinde koşan Giuseppe Zanotti, şık adımlarla 2016 İlkbahar/Yaz sezonunun en güçlü tasarımlarına imza atıyor.

‘Must have’ statüsünde ayakkabılar tasarlayan Aquazzurra, elegan, farklı aynı zamanda giyilebilir modelleriyle bahar şıklığınızı garantiliyor.

Sadece Harvey Nichols mağazalarında satışa sunulan, maskülen duruşuyla Jonak, yeni sezonda çok özel modellere imza atıyor. Lüksün ve estetiğin en önemli isimlerinden Manolo Blahnik ise 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda arzu nesnesi modelleriyle yüksek ökçe tutkunu kadınların gözdesi olmaya devam ediyor.

Brian Atwood’un seyahatlerinden ve Meksikalı köklerinden aldığı ilhamla tasarladığı 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonu Latin Amerikan kültürünün canlı, şölensi ve enerjik ruhunu taşıyor. Markanın imzası haline gelen cesur, gösterişli süslemeler ve feminen çizgiler bu sezonda da göz kamaştırıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>