>

MODA - STİL

Yeni Yılı Özel Kılan Kırmızı Elbiseler

Yılbaşı gecesine en yakışan renk kırmızı!
 
   
 
 
     

Morhipo MAG editörleri yeni başlangıçlara hazırlanırken içindeki enerjiyi görünümüne yansıtmak isteyenler için yılbaşı partilerine özel en şık kırmızı elbise modellerini bir araya getirdi.

Kırmızı elbisenin hangi tonu giyilmeli? Buna cilt alt tonunuzu öğrenerek karar verebilirsiniz. Sıcak alt tonlara sahip olanlar daha turuncu bazlı kırmızıları tercih etmeliyken, soğuk renkler biraz daha bordoya yakın modelleri giymeyi düşünmeli.

Kırmızı iddialı bir renk, bu nedenle vücut yapısı da çok önemli. İnce belli kadınlar kalçalarını daha oranlı göstermek için A kesim elbiselere yönelmeli, kum saati vücudunu ortaya çıkarmak isteyenler ise crop top ile denge yaratacak modelleri tercih etmeliler. Büyük göğüsleri olan kadınlar kalın askıları ve büyük kolyeleri birlikte kullanabilir. Minyonlar ise, dekolteye şans verebilir ya da desenlerle oynayabilir.

Yılbaşı gecesinde kırmızı elbiseler dışında alternatif olarak pembeye yönelmek de güzel bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Renklerle oynamak isteyenler desen konusunda elbiselerini sade tutmaya özen göstermeli. Kumaş konusunda ise sezonun trendleri kadife ya da romantik dantellere şans verilebilir.

Son olarak; aksesuarlar, makyaj ve kıyafet tercihleri trendlere uygun olduğu kadar abartısız ve zamansız da olmalı. Siyahtan vazgeçmeyenler ise, kırmızı rujla yeni yıl ruhuna ortak olabilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>