>

MODA - STİL

Yeni Yılın cazibesi

River Island’ın yılbaşına özel taşlı, işlemeli, broşlu koleksiyonu, spor veya şık olmak isteyen tüm bayanlara da çeşitli alternatifler sunuyor.
 
   
 
 
     
Yeni Yılın Cazibesi River Island’da

Moda dünyasına yön veren Graduate Fashion Week sponsoru ve moda dergisi Drapers’ın 2004 yılında ödüllendirdiği River Island, yılbaşı gecesi ve tüm yıl boyunca şıklığınıza şıklık, güzelliğinize güzellik katıyor.

Yeni yılda karizması ve güzelliğiyle dikkat çekmek isteyen tüm kadın ve erkekler, River Island’a uğruyor. T-shirtten jean’e, ceketten eteğe kadar, kürkler, kabarık yünlü kumaşlar ve ekoselerle bezenmiş birbirinden güzel, seksi ve rahat kıyafetler yılbaşında şıklığınıza şıklık katacak. River Island’ın yılbaşına özel taşlı, işlemeli, broşlu koleksiyonu, spor veya şık olmak isteyen tüm bayanlara da çeşitli alternatifler sunuyor. Yılbaşında rahat ve farklı görünmek isteyen erkekleri de geniş bir koleksiyon bekliyor. River Island’ın özgün gömlekleri, jeanleri ve t-shirtleri ile erkeklerde yılbaşında şıklığı doyasıya yaşayacaklar.

River Island’da bir çok aksesuar ve ayakkabı çeşitleri de bulabilirsiniz.

Moda dünyasının kaçırılmayacak etkinliği Graduate Fashion Week’in 2005 sponsoru River Island 14 yıldır düzenlenen, İngiltere’deki moda okullarının mezunlarının katıldığı ve geleceğin tasarımcılarına moda dünyasının kapılarını açan Graduate Fashion Week’in 2005 ve 2006 sponsoru River Island.

Graduate Fashion Week, genç moda tasarımcıları, tekstil & grafik tasarımcıları, moda yazarlarını ve pazarlama ve reklam uzmanlarını aynı platformda buluşturuyor. 2003 yılında Türk tasarımcı Bora Aksu’nun da ödül kazandığı Graduate Fashion Week 2005 Haziran ayında gerçekleştiriliyor. 4 gün sürecek olan Graduate Fashion Week, catwalklar, tanıtımlar ve geleceğe adını yazdıracak yeni tasarımcıların showlarıyla gerçekleşecek.

Drapers Fashion Multiple Retailer ödülü River Island’ın oldu
İngiltere’nin önde gelen haftalık moda dergisi Drapers’ın düzenlediği The Drapers Awards 2004’ün Fashion Multiple Retailer ödülünü River Island kazandı. Dünyaca ünlü markaların çeşitli dallarda ödüllere aday olduğu yarışmada 60 kişilik tasarım grubu ile modayı yaratan River Island yılın Fashion Multiple Retailer’ı oldu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>