>

POPÜLER MEKANLAR

AQUA Ünlü Sanatçıların Canlı Müzik Performanslarıyla Renklenen Lezzet Dolu Bir Deneyim Sunmaya Devam Ediyor

Şubat ayında sevilen isimlerin canlı sahne performansları ve lezzetli menüsüyle misafirlerini keyif ve dinamizim dolu programlarıyla buluşturmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     

Cuma geceleri sırasıyla Yeşim Salkım, Mirkelam, Metin Özülkü & Eda Özülkü ve İzel güçlü sesleri ile AQUA sahnesinde misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Her hafta cumartesi gecesi ise Fatih Erkoç, Ayşegül Aldinç, Ferhat Göçer ve Zuhal Olcay’ın muhteşem performansları ritim dolu geceler vadediyor.

İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına karşı konumlanan Four Seasons Hotel Bosphorus, AQUA Restaurant & Bar’da değerli isimlerin canlı performansları ve AQUA’nın özel lezzetleriyle şubat ayında da keyif ve dinamizm dolu programlar sunuyor. Cuma ve cumartesi akşamları, canlı müzik performansları ve şef Görkem Özkan’ın hazırladığı yaratıcı menüleri ile özel bir deneyime dönüşüyor. Her daim taze ve mevsimsel malzemelerle hazırlanan menüde bulunan istiridye, havyar, karides, ıstakoz gibi deniz ürünleri iştah kabartıyor.

Müzik alanında yaptıkları değerli çalışmaları, güzel yorumları, anılarda yer etmiş unutulmaz şarkıları ile hepsi birbirinden değerli sanatçılar, AQUA Restaurant & Bar’da misafirlere özel anlar yaşatıyor. Şubat ayı boyunca cuma geceleri Yeşim Salkım (4 Şubat), Mirkelam (11 Şubat), Metin Özülkü & Eda Özülkü (18 Şubat) ve İzel (25 Şubat) keyifli repertuarları ile eğlenceli bir deneyim sunuyor. Cumartesi geceleri Fatih Erkoç (5 Şubat), Ayşegül Aldinç (12 Şubat), Ferhat Göçer (19 Şubat) ve Zuhal Olcay (26 Şubat) performansları ile şehrin nabzı AQUA Restaurant & Bar’da atıyor. Ferah atmosferinde benzersiz menüsü, özenli servisi, tecrübeli ekibi, sevilen sanatçıların canlı performansları ile AQUA Restaurant & Bar, misafirlerini lezzet ve eğlence dolu buluşmalara davet ediyor.

Yılın en romantik günü olan 14 Şubat’ın hemen öncesindeki cuma ve cumartesi akşamlarında ise Mirkelam ve Ayşegül Aldinç, bu anlamlı güne özel AQUA misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Keyif dolu buluşmalar pazartesi ve salı akşamları piyanist Aslı Güral, çarşamba akşamları Ayşe Evrim, perşembe ve pazar akşamları ise Hande Ateş’in performansları eşliğinde gerçekleşiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>