>

POPÜLER MEKANLAR

Beyoğlu’nda renkli ve zevkli bir mekan…

Rengarenk dekorasyonu ve masalarındaki fesleğenlerle dikkatleri çeken Fesleğen Cafe, Damak zevkine önem verenler için Beyoğlu'nda özel dakikalar geçirmenizi sağlıyor.
 
   
 
 
     
Günün her saatinin keyfini yaşayabileceğiniz bir mekan olan Fesleğen, açılmasıyla, eskiden unutulan ve keş yatağı olan Küçükparmakkapı Sokağı’na hayat vermiş. Mekan açıldıktan sonra civardaki tüm dükkanlar ve evler boyanmış sokak temizlenmiş ve sokak korkusuzca geçilen bir yer olmuş.

Rengarenk dekorasyonu ve masalarındaki fesleğenlerle dikkat çeken mekanın işletmeciliğini Aslı Ünsal yapıyor. Aslı Ünsal, bir gün içerisinde eşinden, kariyerli işinden ve evinden vazgeçerek Fesleğen’i açıp kendine yeni bir yaşam seçmiş. Aslı Ünsal’ın bu yeni ve heyecanlı başlangıcının izlerine gerek mekanın dekorasyonunda gerek menüsünde ve atmosferinde rastlamak mümkün.

Sabah 9:00 gece 02:00 saatleri arası hizmet veren mekanın, salatadan çorba çeşitlerine, et yemeklerinden tavuk yemeklerine ve tatlıdan meyveye uzanan bol seçenekli ve büyük porsiyonlardan oluşan bir fusion menüsü var. Öğlen yemeklerine özel set menüleri de olan Fesleğen, anlaşmalı olduğu birçok yere ve film setlerine de catering hizmeti veriyor. Mekanda cuma ve cumartesi akşamları yemeğinizi canlı gitar tınıları eşliğinde yiyebilir, rengarenk lambalar ve minik minderlerle süslü şirin bahçesinde fesleğen kokuları içerisinde içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Fesleğeni sıfırdan başarıyla bugünlere getiren Aslı Ünsal, önümüzdeki günlerde Bilsak 5.Katın altındaki Rehberler Odasında da bir mekan açmanın hazırlıkları içerisinde.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>