>

POPÜLER MEKANLAR

Gloria Özaltın Championship 2024 Başlıyor!

Turnuva Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Türkiye’nin tek 45 delikli golf tesisi ünvanına ve Trackman Range uygulamasına sahip Gloria Golf Club sahalarında 31 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
   
 
 
     

Gloria Hotels & Resorts Belek’in ev sahipliğinde dört farklı turnuvanın düzenleneceği Gloria Özaltın Championship’e bu yıl 11 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için mücadele verecek.

Gloria Özaltın Championship golf sporuna gönül verenlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bu yıl 31 Mart - 7 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada; Almanya, İngiltere, Çek, İtalya, İsveç, Belcika, Avusturya, İsviçre, Rusya, Ukrayna ve Türkiye olmak üzere 11 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için yarışacak.

Turizm yatırımlarının yanı sıra spora ve sporcuya verdiği desteğiyle bilinen Özaltın ailesi, Gloria Özaltın Championship’de Öznur Özdemir Özaltın anısına “Memorial Trophy” turnuvası, “Nurettin Özaltın Memorial Trophy” “Sebahat Özaltın” kadınlar ve “Nuri Özaltın Memorial Trophy” erkekler olmak üzere dört farklı turnuva ile golf severlere ev sahipliği yapacak.

Danimarka’nın en ünlü, en başarılı golf sporcusu, 15 kez European Tour kazananı aynı zamanda Ryder Cup kaptanlığı yapmış Thomas Bjorn turnuvanın son gününde turnuva katılımcıları ile birlikte ‘’Beat The Celebrity Tour Professional Nearest The Pin’’ etkinliği yapacaktır. Golf severler, özel gala yemeği ve ödül töreniyle ile sona erecek turnuva boyunca Gloria Hotels & Resorts Belek’in huzurlu ve sakin ortamında doğayla iç içe keyifli bir hafta geçirecek. Turnuva boyunca bireysel turnuvalar, golf sohbetleri ve sürpriz bir çok etkinlik de düzenlenecek.

TURNUVA PROGRAMI

01.04.2024, Pazartesi - ”Öznur Özdemir Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament @ Old Course & Karşılama Kokteyli
02.04.2024, Salı - ”Nurettin Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament @ New Course
03.04.2024, Çarşamba - Celebrity Profesional Challenge @ Old Course & Ara Ödül Töreni (Barbeque)
04.04.2024, Perşembe - Serbest Gün - Tercihe göre Golf dahil
05.04.2024, Cuma - ”Sebahat Özaltın” Ladies Tournament & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament @ Old Course
06.04.2024, Cumartesi - ”Sebahat Özaltın” Ladies Tournament & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament @ New Course & Gala Yemeği + Ödül Töreni 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>