>

POPÜLER MEKANLAR

Mövenpick Resort Bodrum’da Bir Aşk Hikayesi…

Mövenpick Resort Bodrum’da büyüleyici bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenler için romantik programlar hazırlandı.
 
   
 
 
     
Ege ve Akdeniz’in sıcak renkleriyle pekiştirilmiş modern mimarisi, mavi tonların hakim olduğu uçsuz bucaksız manzarası ile Bitez’in yüksek tepelerinden birinin üzerine kurulmuş olan Mövenpick Resort Bodrum’da büyüleyici bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenler için romantik programlar hazırlandı.

“İlk Bakış” deniz tarağı tatar, “Dudaktan Kalbe” istakoz minestrone, “Kalbim Sende” çilek granite, “Yalnız Senin İçin” fırınlanmış levrek ve marine somondan oluşan “Sadece İkimiz” çıtır gül yaprakları ile sunulan cappuccino ve beyaz çikolatalı fondü ile son bulan özel Sevgililer Günü Mönüsü’nü havuzun yanıbaşında bulunan Mövenpick Hotel Restaurant’da deneyebilir, aşkınızın kalbini bir kez daha çalabilirsiniz.

Sevgililer Günü Yemeği kişi başı 75 YTL, 2 kadeh yerli şarap ve KDV dahil.

Sevgililer Günü Konaklama Paketi’nde ise Gümbet Koyu’nun farklı güzelliklerini gözler önüne seren, herbirinde geniş teras veya balkon bulunan deluxe odalarda iki kişi konaklama, iki kişilik Sevgililer Günü Yemeği, açık büfe kahvaltı, dinlenmek ve yenilenmek isteyen çifler için kapalı havuz, sauna ve hamamın ücretsiz kullanımı bulunuyor. Bodrum’da aşk yaşamanın tadını çıkarabileceğiniz bu özel paket iki kişi için 159 Euro, KDV dahil.

Mövenpick Resort Bodrum

Gündönümü Mevkii, Bitez, 48400 Bodrum
Tel +90 252 311 10 20, Faks +90 252 311 10 30

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>