>

POPÜLER MEKANLAR

NişantaşıON`da Eğlenceye Doyacaksınız!

Haftalık programlarıyla eğleceye tam gaz devam...
 
   
 
 
     

PAZARTESİ

DJ Funda ŞAHİN ile 80’ler 90’larIN eşssiz saatlerini NISANTASION’da yaşayacaksınız.
Başlama Saati 22:00

SALI

Salı günlerinin vazgeçilmez hiç şüphesiz en tutkulu gecesi olan bachata night bu hafta da dans severleri Nişantaşi On bar'da bekliyor.

Saat 20:00 - 21:00 arasi Ümit Meriçligil eğitmenliğinde hızlandırılmış salsa & bachata dersi sizler için sadece Nişantaşi On barda. 1 aylık ders ücreti tanıtım için 70 tl 1 aylık süre sonunda 100 tl olacaktir sizde çok kısa zamanda dans etmek istermisiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz .

Saatler 21:00'i gösterdiğinde Nişantaşinda romantizm her zamanki gibi doruğa çıkacak. Dj.Ümit'in birbirinden güzel,tutkulu aşk dolu bachata parçaları ile kendinizden geçip en eğlenceli salsa parçaları ile coşacaksınız.

Eğer siz de günün ve haftanın iş stresinden biraz uzaklaşıp sıcak,samimi bir atmosferde dans ederek bu keyifli geceyi kaçırmak istemiyorsaniz Nisantasion’a bekliyoruz...

ÇARŞAMBA

20 Şubat Çarşamba Gürkan Merttürk'le beraber Kanun-Cüneyt Yalmaz, Keman- Kübra Erdoğan, Percusıon-Barış Çevikayak ile unutulmaz bir gece olacak.

Başlama Saati 22:00

PERŞEMBE

Perşembe günlerinin geçen hafta itibari ile vaz geçilmez hiç şüphesiz en coşkulu gecesi olan...latin dance night bu hafta yine tüm dans severleri Nişantaşı On bar'da bekliyor.

Saatler 21:00'i gösterdiğinde nişantaşında coşku ve eğlence doruğa çıkacak. Dj.Ümit'in çalacağı birbirinden eğlenceli salsa parçaları ile coşup,en tutkulu bachata parçaları ile kendinizden geçeceksiniz.

CUMA ve CUMARTESİ

Dj Hakan Göksel ile parti zamanı, tüm zamanların eğlenceli müzikleri ile sizleri coşku dolu dans dolu bir gece bekliyor.

Başlama saati 22:00
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>