>

POPÜLER MEKANLAR

Sımsıcak Yaz Günlerine “Şok Soğuk Efes Pilsen”lerle Merhaba Demeye Hazır Mısın?

Malum, artık güneş yüzünü iyice göstermeye, bahar mı yaz mı geldi dedirtmeye başladı.
 
   
 
 
     

Çok yakında hepimiz soğuk kış günlerinde, “yaz bir gelse, asla söylenmeyeceğim” dediğimizi unutup, “bu nasıl sıcak arkadaş, nem de cabası” demeye başlayacağız...

Biz Efes Pilsen olarak, hiçbirimizin vazgeçemediği o keyifli yaz günlerini, etiketlerimiz üzerinde 4 ile -1 derece arasında belirginleşen “Şok Soğuk” logolu Efes Pilsen Şok Soğuk ürünlerimizle geçireceğiz. Bu güzel haberi de Mayıs ayı boyunca IceBarist’de gerçekleştireceğimiz “Şok Soğuk Partileri” ile taçlandırıyoruz.

Önceki haftalarda Erdem Kınay, Hakan Akkaya, DJ Gazali, Ayşe Özyılmazel, DJ Yakuza gibi ünlü isimlerin DJ performansları ile gerçekleştirdiğimiz Efes Pilsen Şok Soğuk Partileri, Mayıs ayı boyunca birbirinden ünlü isimlerin performanslarıyla her Cumartesi gecesi IceBarist’de devam ediyor.

18 Mayıs Cumartesi gecesi, besteciliği ve aranjörlüğünün yanı sıra eşsiz DJ performanslarıyla da etkinliklere damgasını vuran Ozan Doğulu ve DJ setleriyle partilerin aranan ismi olan Gazeteci – Yazar Oben Budak performans sergileyecek. Gecede ayrıca House ve Deep House müzik tarzının Türkiye’deki önemli DJ’lerinden Murat Tokuz ve Kerem Önger DJ setinin başına geçecek.

Siz de sımsıcak bir yaza “Şok Soğuk” bir giriş yapmaya hazırsanız mutlaka bekliyoruz...

Efes Pilsen Şok Soğuk Partiler Takvimi

18 Mayıs Cumartesi
Ozan Doğulu / Oben Budak / Murat Tokuz / Kerem Önger

25 Mayıs Cumartesi
Doğuş Cabakcor / Esin Övet / Yasemin Şefik / Dj Yakuza / Kerem Önger / Burak İmre

Yer : IceBarist Maslak
Saat : 22.30 Kapı Açılış & Warm-up / 00.00 DJ Performansları


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>