>

POPÜLER MEKANLAR

Sofitel İstanbul Taksim’de Şarap Tadımı

Şarap tutkunlarını ‘Şarap Tadım Günleri’ne davet ediyor…
 
   
 
 
     

40’tan fazla ülkede 120’den fazla otel ile misafirlerine hizmet veren Sofitel, dünyanın dört bir yanındaki Sofitel otellerini “Şarap Tadım Günleri” etkinlikleri ile buluşturmaya devam ediyor. Sofitel markası için bir gelenek olan ve dünya genelinde 2011 yılından beri düzenlenen Şarap Tadım Günleri, Sofitel Istanbul Taksim’de bu yıl ilk kez düzenlenecek.

Sofitel markasının Türkiye’deki oteli Sofitel Istanbul Taksim, dünya çapında gelenekselleşen “Sofitel Şarap Tadım Günleri”ni şarapseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. The Oven Restaurant’da gerçekleşecek etkinlikte, Sofitel Istanbul Taksim Executive Şef’i Matteo Bertuletti’nin mutfağında özenle hazırlanan tabaklara Eskibağlar’ın özel şarap menüsü eşlik edecek.

20 ve 21 Ekim tarihlerinde Boğaz’ın büyüleyici manzarasına sahip Oven Restaurant'ta gerçekleşecek lezzet buluşmasında deneyimli sommelierler yer alacak. Katılımcıların jazz performansı eşliğinde keyifli bir haftasonu yaşayacağı bu etkinliğe katılım için rezervasyon gerekiyor. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 435 33 33.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>