>

POPÜLER MEKANLAR

Türkiye’nin En Büyük Yılbaşı Köyü Zorlu’da

Yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez bir parçası olarak kabul edilen yılbaşı köyü, bu sene de Zorlu’nun yılbaşı festivali kapsamında ikinci kez hayat bulacak.
 
   
 
 
     

11-31 Aralık tarihleri arasında birbirinden renkli ve özel markaların kulübeleri ve sürpriz etkinlikleri sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürmek için Zorlu Yılbaşı Köyü’nde olacak.

11 Aralık - 31 tarihleri arasında Zorlu Yılbaşı Festivali’nde birbirinden renkli etkinlikler, sürprizler, canlı müzik performansları ve ikramlar sizleri bekliyor. Power FM, meydan katında yapacağı müzik yayını ile de yılbaşı köyüne canlılık, enerji ve hareket katacak. All Happy Days, Linens, Mariposa, Eataly, Bath & Body Works, D&R, Paşabahçe, Atelier Rebul gibi birbirinden değerli markalar, özenle süslenmiş 40 kulübe içerisinde, en özel ürünlerini 20 gün boyunca 12.00 - 21.00 saatleri arasında Zorlu misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Yılbaşı köyüne katılan diğer markalar ise King Naked, Malou International, Hamm, Begart, Sheman, Kian Hedayat, Atölye 11, Alaim-i Sema, Petra, Vestel, Tabcom, Gü&Ze, Agumigu, Lucky Culture, One Seramic, Mesele, Power FM, Home Candle, The Pawtique, Tarchy, Pap, Zorlu World, Byzeyn, Papabubble, Jabiroo, Naan, Wafflestop, Hanımeliyle, Büffeci, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Ny Fries, Muhtelif.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>