>

POPÜLER MEKANLAR

UNIQ Yeni Yıl Festivali

Yeniyıl`a geri sayım başladı...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin en iyi sosyo kültürel yapısı UNIQ İstanbul; 9-13 Aralık tarihleri arasında birbirinden değerli yerel tasarımcının eserlerinin satışa sunulacağı ‘UNIQ Yeni Yıl Festivali’ni gerçekleştiriyor.

UNIQ İstanbul, 2015’i özgün tasarımlarla uğurlayacak. Geniş bir alanda birçok tasarımcıyı ziyaretçileriyle buluşturacak olan yaşam merkezi, yeni yıl heyecanına ortak olacak. Dekorasyon, moda, aksesuar alanlarında birbirinden farklı tasarımı bir araya getirecek ‘UNIQ Yeni Yıl Festivali’, 9-13 Aralık tarihleri arasında yeni yıl için özel hediye seçenekleri sunacak. 5 gün sürecek olan festival, 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Katılımcılar arasında; AG Design, Balaban, Sade Dükkan, Tırtıl Design, Mono by Oya Erol, Zuhal Müzik, Mixer Galeri, Dibag, Vozmos, Wohhakids, Bluematters, NWin Ceramics, BeMade ve Nott Nature of the Thing’in bulunduğu festivalde 2016’ya yakışan bir hediye bulmak hiç de zor olmayacak.

UNIQ İstanbul Adres: Maslak / Ayazağa Caddesi No:4 (Her 20 dakikada bir İTÜ Ayazağa Metro çıkışı, Windowist karşısından ring servisi bulunmaktadır.)

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>