>

MODA - STİL

Soul By Özgür Masur Sonbahar-Kış 2013 Koleksiyonu

Son solo muhteşem defile...
 
   
 
 
     

Mercedes - Benz Fashion Week İstanbul 2013 kapsamında düzenlenen SOUL BY Özgür Masur koleksiyonu defilesi, IMG Fashion ve İstanbul Hazır Giyim & Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) desteği ve Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) işbirliğiyle düzenlendi.

Özgür Masur, Özgür Masur Haute Couture’den sonra şimdide ikinci SOUL BY Özgür Masur pret a porter koleksiyonunu, önümüzdeki dönemde Özgür Masur imzalı tasarımlardan oluşacak bir koleksiyonla şehirli kadını divaya dönüştürecek olan ve mücevherleri ile işçilikte de sonsuzluk anlayışını gösteren Her Story ve damakta unutulmaz tatları buluşturan Magnum ana sponsorluklarında 15 Mart Cuma günü moda severlerle buluşturdu.Magnum, 2013 yılında gerçekleştirdiği görsel çalışmalar için moda ve hazzı buluşturan en etkin isim olarak tanımladığı Özgür Masur ile güçlerini birleştirdi. Haz tutkunlarını bir araya getirecek bu iş birliği sürecinde, Özgür Masur yıl boyunca yürütülecek Magnum kampanyalarının moda danışmanlığını üstleniyor. Her iki markanın da heyecan duyduğu iş birliği, Magnum’un ana sponsorlarından biri olduğu Fashion Week 2013 kapsamında düzenlenen SOUL BY Özgür Masur defilesi ile duyuruldu.

Özgür Masur imzalı ipek organza kumaşların yalın ve lüks formlarla hayat bulduğu 2. pret a porter koleksiyonunda, suni kürk, ipek krep ve deri kullanılırken, Özgür Masur ile özdeşleşmiş olan lale figürü de koleksiyon içinde bambaşka bir yorumla taçlandı. Güpür dantellerin bedenlerde hayat bulduğu koleksiyonda şehirli güçlü kadın başrolde yer aldı.
Modern kadın için günün her saatini podyuma çevirecek, gündüzü geceye taşıyan tasarımların bu seneki yüzü olarak, Türkiye’nin en önemli top modellerinden Güzide Duran poz verirken, 5 yıl sonra ilk defa SOUL BY Özgür Masur defilesiyle de izleyicilerle buluştu.

Sosyal medyada her dönem modaya renk veren Trendyol’un, sosyal medya sponsorluğunu gerçekleştirdiği defilenin konsept ayakkabı tasarımları da, ayakkabılarıyla konsepte bir bütünlük kazandıran Butigo tarafından üstlenildi.
2013 Sonbahar- Kış konseptini fotoğraflayan Murat Özdemir; objektifine yansıyan modern şehirli kadının olağanüstü gücünü eşsiz karelerle görüntüledi.

Ülkemizin en önde gelen Sound Designer’ı Veyasin, defilenin iddialı müziklerinin yanı sıra, olağan üstü videoart görüntülerini SOUL BY Özgür Masur için hayata geçirdi.101 Prodüksiyon stüdyosunun mekân sponsorluğunda gerçekleştirilen koleksiyon çekimlerinin saç ve makyajı Önder Tiryaki tarafından hazırlanırken, stil danışmanlığı, küçük ayrıntılarla büyük farklılıklar yaratan, ülkemizin en önemli styling isimlerinden biri olan Deniz Marşan tarafından gerçekleştirildi.

Defilenin koreografisini son zamanların en önemli isimlerinden Uğurhan Akdeniz üstlendi.

Her zaman çok özel isimleri ağırlayan, tabiri yerinde ise “ünlü izdihamı” olarak nitelendirilen defilesinde Beren Saat, Derin Mermerci, Meryem Uzerli, Can Ateş, Tuğba Büyüküstün, Onur Saylak, Hazal Kaya, Bade İşçil, Selin Demiratar, Ahu Yağtu Yılmaz, Gülcan Arslan, Gökçe Bahadır, Deniz Çakır, Zuhal Olcay, Demet Evgar, Serenay Sarıkaya, Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci gibi bir çok isim Özgür Masur için orada oldu.

SOUL BY ÖZGÜR MASUR | MERCEDES-BENZ FASHION WEEK İSTANBUL 2013 DEFİLESİNİN TÜM FOTOĞRAFLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>