>

SAÇ BAKIMI

Aveda İlk Kullanımda Bile Saç Rengini Canlandıran ve Yenileyen Vegan Saç Bakım Maskesini Sunuyor!

Yüksek performanslı, evde de saç renginizi canlandırmak için kullanabileceğiniz YENİ Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri ile saçlarınıza kolayca parlaklık katabilirsiniz.
 
   
 
 
     

Yüksek performanslı ve doğa dostu saç bakım markası Aveda, evde de kolaylıkla uygulanabilen, 4 farklı saç tonunu hedefleyen, saçı anında besleyen ve rengi yenileyen yeni saç bakım maskelerini sunuyor. %98 doğal türevli yeni vegan Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri, hem boyalı hem de işlem görmemiş saçlarda saç rengini canlandırmak ve parlaklık katmak için geliştirilmiştir. İlk kullanımdan sonra bile yüksek performanslı sonuçlar sunar.

Bu bakım maskeleri, boyalı saçların rengini canlandırıp parlaklık katarken, işlem görmemiş saçlara da canlılık ve parlaklık katar.

YENİ Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri, içeriğindeki shea, çilek, kayısı ve ahududu çekirdeği içeren meyve yağı karışımı sayesinde ilk kullanımdan sonra bile daha yumuşak, ipeksi ve canlı bir görünüm sunar.

Bu bakım maskeleri, osmanthus, portakal ve sedir ağacı içeren bitkisel içerikleri sayesinde taze, meyvemsi, çiçeksi ve odunsu bir aromaya sahiptir. Her kullanımda canlandırıcı bir his verir.

Aveda’nın Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri, 4 farklı tonda mevcuttur:
● Sıcak Kahve: Renk yoğunluğunu arttırır ve sıcak renk tonlarını belirginleştirir. Açık ve orta tondaki kahverengi saçlar için idealdir.
● Soğuk Kahve: Derinlik katar ve soğuk tonları belirginleştirir. Orta ve koyu kahverengi tonlar için idealdir.
● Sıcak Sarı: Sıcaklık verir ve altın tonları belirginleştirir. Orta ve koyu sarı tonlardaki saçlar için idealdir.
● Soğuk Sarı: Saçtaki istenmeyen sıcak tonları nötrler. Sarı, gri ve gümüş tonlardaki saçlar için idealdir.


Kullanmak için ürünü nemli veya havluyla nemi alınmış saça uygulayın. İstenilen yoğunluğa göre 2-5 dakika saçta bekletin ve iyice durulayın. Uygulama sırasında eldiven kullanın veya ürünü kullandıktan sonra ellerinizi iyice temizleyin.

ÇEVRESEL STANDARTLAR


Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri, %98 doğal türevlidir ve silikon içermez. Aveda’nın her ürünü gibi vegandır ve hayvan dostudur. Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri, %50 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş HDPE ve %39’a kadar bioplastik tüplerden üretilir.

LANSMAN

Color Renewal Saç Rengi Canlandıran ve Parlaklık Katan Saç Bakım Maskeleri, (150 ml / SRP 399 TL) Mart 2022' den itibaren yetkili Aveda salonlarında, aveda.com.tr 'de ve beymen.com’da satışa sunulacaktır.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>