>

SAÇ BAKIMI

Hande Doğandemir Dolgun Saçlarının Sırrını Açıkladı

Hande Doğandemir, Blendax şampuanın marka elçisi oldu.
 
   
 
 
     

Uzun süredir yeni projelerde görünmeyen Hande Doğandemir, Blendax ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle sessizliğini bozdu. Blendax’ın marka yüzü olan Doğandemir, dolgun ve hacimli saçlarıyla saç bakımına özen gösterenlerin kalbini çalacak.
Ses getirecek dijital kampanyada ünlü oyuncu, özgün saç şekliyle izleyicinin karşısına çarpıcı bir şekilde geçecek. Doğandemir'in Blendax etkisiyle baş döndüren dolgun saçlarının, gündelik yaşamın keyifli anlarına dönüşüm hikayesi ise domino taşı etkisi üzerinden anlatılıyor.

Sinema filmi tadında geçen kampanya filmi, ayrıca şehir yaşantısına gönderme yaparak "Baş Döndüren Dolgun Saçlar " motto’suyla da bütünleşerek izleyenlerin dikkatini çekiyor. Gram İstanbul yaratıcı ajansı tarafından hikayesi kurgulanan kampanya filmi Emir Khalilzadeh tarafından çekildi.

Yetenekli oyuncu Hande Doğandemir, Blendax'ın ilk kampanya filmini basın ile beraber izlerken bu işbirliği hakkında " Küçüklüğümden beri bildiğim ve kullandığım Türkiye'nin ilk şampuan markası Blendax'ın marka yüzü olmak mutluluk verici... Henkel'in, Blendax ile yollarını birleştirmesinin ardından piyasaya sunduğu yasemin özlü yenilenen formülün ilk kampanya filmiyle karşınızdayım. Benim için Blendax ile geçen bu süreç gayet keyifli oldu. Mesleğimin yanı sıra her kadın gibi bende saçlarıma ayrı bir özen gösteriyorum. Blendax'ın ruhunu yansıtan " Baş Döndüren Dolgun Saçlar " mottosu benim gibi umarım izleyenlere de cesaret verir " dedi.

Kampanya videosu:
https://we.tl/5qe4BjKuGu


Kampanya Künyesi
Reklam Veren: Blendax Türkiye
Reklamveren Temsilcileri: Pınar Akışkalıoğlu, Gözde Seylan, Oğuz Güleryüz
Reklam Ajansı: Gram İstanbul
Kreatif Direktör: Tarık Akın
Yaratıcı Ekip: Murat İşmen, Gökhan Ünver, Ece Dereli
Müşteri İlişkileri: Simla Pamuk, Deniz Ulupınar
Prodüksiyon Şirketi: ATL yapım
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Müzik: Arda Gülyan
Post Prodüksiyon: İpd
Kullanılan mecra: İnternet, online, outdoor, print


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>