>

SAÇ BAKIMI

Wella Erkek Saç Bakım-Sp Men Remove Serisi ile Kepeksiz Saçlar

“Bazen güzellik gün gibi ortadadır ve sadece birkaç dokunuş gerekir.
 
   
 
 
     

Bazen bir kadının saklı kalan gerçek güzelliği keşfedilmeyi ve herkes tarafından görülmeyi bekler” mottosu ile kişisel bakım – güzellik dünyasında farklılık yaratan, yenilikleri ile kadınların hayatına ve saklı kalan güzelliklere dokunan Wella Professionals, üst düzey liderlerini ve ünlü saç stilisti Stephen Moody’i İstanbul’da ağırladı.

Kadınların güzelliği ve kişisel bakımına yönelik 100 yılı aşkın bir süredir çalışmalarına yön veren Wella Professionals, sektöre yön veren liderleri ile İstanbul’daydı. “Güzellik Keşif Turu” adı ile gerçekleştirilen bu özel etkinlik kapsamında, saç tasarımcılarına ve sektör uzmanlarına eğitimler verilerek, Wella Professionals’ın yenilikleri ve saç dünyasındaki trendler paylaşıldı.

Wella Professionals dünya çapındaki etkinlikleri ile ilgi görüyor. Bu etkinliklerin Türkiye ayağında Professional Sebastian ile Anthony Cole ve SP’nin 40. yılı adına nam-ı diğer topuz üstadı Patrick Cameron’ın ardından “Güzellik Keşif Turu” etkinliği ile Stephen Moody de İstanbul’da ağırlandı.

Gelişen ve büyüyen coğrafyası, doğu – batı sentezi ile Türkiye’yi saç bakım ve saç tasarım alanında “parlayan yıldız” olarak değerlendiren Wella Professionals, dünyanın en ileri görüşlü saç tasarımı eğitmenlerinden biri olarak tanınan Stephen Moody ile Türkiye’nin önde gelen saç tasarımcılarını buluşturdu.

32 yıllık Sassoon Akademisi deneyiminin ardından Wella Global Eğitim Akademisi’nin başkanlığını yürüten Stephen Moody verdiği eğitimlerle dünyada saç tasarımcılarının ilham kaynağı… Trendlerin de yaratıcısı olarak tanınan Stephen Moody, saç dünyasında sürekli değişen ihtiyaçlara çözümler sunarak, bunlara yönelik eğitimler veriyor. Ünlü saç tasarımcısı İstanbul Sakıp Sabancı Müzesi’nde gerçekleşen “Güzellik Keşif Turu” etkinliğini şu şekilde yorumluyor; “kendimi, sanatımızı, saç tasarımını daha yukarıya taşıyacak kuaförlere yardım etmeye devam ettiğim olağanüstü bir yolculuğun içindeymişim gibi hissediyorum.”

Stephen Moody’nin, renklendirme konusunda ünlü saç stilisti Andrea Hecker ile birlikte, canlı olarak gerçekleştirdiği şovda, minik dokunuşlarla potansiyel güzellikleri ortaya çıkarmanın formülleri, her kadının güzel görünmesini sağlayacak pratik ipuçları paylaşıldı. Bu özel şov sırasında, Wella Professionals’ın yeni geliştirdiği ve etkileri ile güzellik dünyasının kodlarını baştan yazmaya aday ürünleri “Illumina Color”, “KP” ve “Color ID” de tüm yönleri ile tanıtılırken, devrim niteliğindeki iki yeniliğin de müjdesi duyuruldu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>