>

MODA - STİL

Festivalin Âlâ’sı - Âlâ Fashion Fest

Moda ve Alışveriş Festivali Âlâ Fashion Fest, üç gün sürecek alışveriş festivali kapsamında moda dünyasının önde gelen markalarını Conrad Hotel’de bir araya getiriyor.
 
   
 
 
     

Moda sektörünün lider dergilerinden Âlâ Dergi tarafından gerçekleştirilen Moda ve Alışveriş Festivali Âlâ Fashion Fest yine sektörün lider moda markalarının katılımıyla 18-19-20 Mart tarihlerinde İstanbul Conrad Hotel’de gerçekleşiyor. Üç gün sürecek festival kapsamında 30’dan fazla marka ve tasarımcı Âlâ Dergi ev sahipliğinde moda severlerle bir araya gelirken gün boyu sürecek etkinliklerle katılımcıları unutulmaz bir alışveriş deneyimi bekliyor.

Yeni markası Leonora ile ilk kez böyle bir festivale katılacak olan Vakko’nun yanı sıra; Zela Jewels, Malou, Tuba Saraçoğlu, Verza, Best Leather Fur, TukuTukum, Noktateyn gibi daha birçok tasarımcı ve marka Âlâ Fashion Fest kapsamında ziyaretçilerle buluşuyor.

#alafashionfest Etiketiyle Festival Boyunca Çevrimiçi Kalın...

Bahçe, Fuaye ve Balo Salonu alanlarında üç gün boyunca toplamdan 30 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayacak Âlâ Fashion Fest’e katılıp bu eşsiz alışveriş deneyimini yenilikçi markalarla yaşamak isteyen herkes için etkinlik ücretsizdir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>